به نام خدای قلم و دانایی


«شهرها آباد نمی شوند مگر آن که مردم شهر خود را دوست داشته باشند»  امام علی(ع)


ما کیستیم؟
"پامنیوز" مختصری از "پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران" و پایگاهی است برای اخبار و اطلاعات برنامه ها و فعالیتهای محلات شهر تهران و کلانشهرهای کشور و نیز اخبار شهری سراسر جهان.
این پایگاه بدون وابستگی فکری و تشکیلاتی به دنبال آن است تا با اطلاع رسانی بموقع و بروز و سریع از برنامه ها و فعالیتهای داوطلبانه های نهادهای دخیل در شهر و نیز گزارش اقدامات مردمی در محلات شهر تهران و نیز کلانشهرهای کشور زمینه ارتقای این قبیل فعالیتها را فراهم آورد؛ همچنین کمک به مدیریت شهری در ایران را که هنوز در ابتدای راه رشد و یکپارچگی است مدنظر دارد.
علاوه بر این با توجه به ماهیّت خبری "پامنیوز" در بخشهای دیگری از این پایگاه با عنوان "ایران و جهان" اخبار مرتبط در زمینه  شهر و مدیریت شهری و اجتماعات مردمی را می توانید بخوانید.
"پامنیوز" یک پایگاه خبری غیراقتصادی است و طبیعی است در این پایگاه آنچه از خدمات و کالای تجاری در محله مورد نیاز است یافت نمی شود اما اخبار و اطلاعات منتشره توسط این پایگاه به تجارت و اقتصاد محلی کمک می نماید و می¬تواند زمینه ای برای ارتباط بهتر صاحبان حرف و مشاغل محله ای با مردم باشد و هم پدیدآورنده ارتباط مسئولین با این قشر گردد.
پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، همچنین تلاش می کند حلقه اتصال مردم و مسئولین و گروههای ذی¬نفوذ شهری باشد و از آنجا که شهر و ارگانهای دخیل در آن نظیر شهرداری و شورای شهر عموما نهادهای غیردولتی و عمومی می باشند طبیعی است که پایگاه اطلاع¬رسانی پامنیوز می تواند پل ارتباط این نهادها و سازمانهای دولتی پشتیبان شهر(نظیر سازمانهای دولتی) و مردم تلقّی گردد.
پایگاه ما یک پایگاه غیرسیاسی است و به جز تفکر اسلامی و انقلابی حضرت امام خمینی(س) و مشی فکری و عقیدتی و مدیریتی مبتنی بر نظریه ولایت فقیه  و تحت راهبری ولی فقیه حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) مشی دیگری ندارد.
در خصوص قوانین نیز این پایگاه براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و تحت قوانین موضوعه نظام جمهوری اسلامی ایران  فعالیت می نماید.
همکاران این پایگاه جمعی از مدیران با تجربه شهری و اهالی رسانه به همراه همه مردم علاقه مند شهرهای کشور و علی الخصوص جوانان ایران اسلامی اند. علاوه بر آن به همکاری و مساعدت ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز نگاه ویژه دارد.
همچنین "پام¬نیوز" همکاری با نهادهای علمی و مراکز آموزشی کشور را افتخار خود می داند.
در این پایگاه برای اولین بار می توانید اخبار "شهر تهران" و "محله های شهر تهران" را به صورت تخصصی در هر یک از بخشهای ده گانه پایگاه مطالعه نمایید ضمن این که در همین ده بخش، اخبار شهرها و کلانشهرهای دیگر ایران و شهرهای کشورهای دیگر  را به دست آورید.
نکته آخر:
آنچه اهمیت دارد این است  که این پایگاه یک پایگاه تخصصی است و به همین دلیل کار ساده ای پیش روی خود ندارد. تلاش گردانندگان این سایت آن است که زمینه ای برای ایجاد مدیریت موثر در شهر و نیز امکان ورود مردم به اداره شهر  را فراهم نمایند.
پایگاه اطلاع رسانی محله (در حال حاضر، محلات شهر تهران) با عنوان اختصاری "پامنیوز" از هرگونه همکاری خبری و فکری و نیز ارسال اخبار و مقالات تخصصی و هم تصاویر شهری استقبال می نماید.
برای مشاهده این پایگاه می توانید از نشانی روبه رو استفاده نمایید:       www.pamnews.ir
و یا برای استفاده از بخشهای تخصصی آن از میانبرهای زیر وارد شوید:
بخش فرهنگستان
بخش شهرنشینی
بخش شهر سالم
بخش مذهبی
بخش شهرسازی
بخش سیاست
بخش داد و ستد
بخش مدیریت شهری
بخش علمی
بخش(تخصصی) مدیریت محله

 

Page Generated in 0/1816 sec