خبرهای محلات

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه سه خبر داد:
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه سه شهرداری تهران از برگزاری محفل ادبی جشنواره شمسه با حضور تمامی شرکت کنندگان جشنواره شمسه این منطقه در فرهنگسرای ارسباران خبر داد.
برپایی محفل ادبی جشنواره شمسه منطقه سه در فرهنگسرای ارسباران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 اعلام کرد:
دبیرخانه شمسه با دعوت از یکی از هنرمندان و عکاسان حرفه ای مقیم منطقه سه به عنوان مدرس کارگاه، زمینه و بستر را برای هر چه بهینه و پرثمر برگزارشدن این کارگاه آموزشی فراهم کرد.
برپایی کارگاه آموزش عکاسی دیجیتال جشنواره شمسه
در شمال تهران:
در کارگاه فیلمسازی جشنواره شمسه که در سرای محله کاووسیه با حضور علاقمندان فیلمسازی برگزار شد، نیما عباسپور مبانی اولیه فیلمساز ی (کارگردانی، فیلمنامه نویسی و فیلمبرداری )را تدریس کرد.
نمایش اولین و ساده ترین فیلمهای سینمای جهان در کارگاه فیلم شمسه
در موزه امام علی (ع):
در این موزه بیش از دویست عکس برگزیده با موضوع زنان و زندگی شهری و آثار خوشنویسی و همچنین آثار هنری تهیه شده از مواد دور ریختنی از 26 دی ماه تا 8 بهمن ماه در معرض نمایش عموم قرار دارد .
جشنواره تسنیم در شمال تهران گشایش یافت
شهربانو در منطقه 3 تهران ؛
ساختمان مجموعه شهربانو در محله اختیاریه- رستم آباد در 4 طبقه و مساحتی حدود 5 هزار متر مربع در حال تکمیل است و پس از بهره برداری می تواند مورد استفاده بانوان قرار گیرد.
احداث مجموعه ویژه بانوان در شمال تهران
با موضوع سلامت؛
شهروندان می توانند آثار خود را در زمینه عکس ،کاریکاتور، فیلم و کلیپ ، داستان ، مقاله ، آثار حجمی ،نقاشی ، شعر و سرود ، روزنامه دیواری و... به نزدیک ترین سرا و یا خانه سلامت محله خود ارسال کنند.
جشنواره سلامت برای شهروندان شمال تهران
محله دو تکّه!
معروف بوده است این قسمت از تپه ها جلوی چشم انداز ایوان ساختمان معیرالممالک را در باغ فردوس می گرفت و منظره تهران خوب دیده نمی شد. دستور داد سر آن را تراشیده و صاف نمایند.
معرفی محله امانیه
ورزش مداوم
این بوستان که تا سال 1357، پارک شاهنشاهی نامیده می‌شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای تکریم نقش مردم در تحولات اجتماعی ایران به بوستان ملّت تغییر نام یافت.
پارک ملّت
در ارسباران؛
«هنر گام زمان» عنوان آلبوم تصویری است که در دو بخش بداهه نوازی در آواز ابو عطا و گروه نوازی در دستگاه همایون، در بر گیرنده کنسرت آبان ماه1390 محمد رضا لطفی و گروه همنوازان شیداست.
آلبوم تصویری «هنرگام زمان»  نقد می‌شود
درتهران؛
براثر این آتش سوزی که در یک منزل مسکونی روی داد 11 نفر مصدوم شدند.
آتش پژو گریبان 11 نفر را گرفت!
در جهت گسترش همکاریهای شهری صورت گرفت:
سفیر کره جنوبی که در این دیدار رایزن و مدیر فرهنگی سفارت مطبوعش آن را همراهی می کردند ضمن استقبال از فعالیتهای انجام شده برای همکاری و استفاده از امکانات ایجاد شده در این خانه ابراز علاقه کرد
بازدید سفیر کره جنوبی از خانه ریاضیات تهران
از شمال تهران آغاز شد؛
این دستگاهها انرژی مورد نیاز خود را از نور خورشید تامین می کنند
تجهیز بوستانهای تهران به سامانه اذان گوی خورشیدی مجهز
با تکیه بر فرهنگ ایرانی؛
دراین کافه انواع دم نوش‌ها و نوشیدنی‌های گیاهی با خواص درمانی، انواع غذا‌ها، آش‌ها و لبینات محلی و همچنین نان‌های محلی نیز پخته و عرضه می‌شود
افتتاح کافه سلامت در شمال تهران

Page Generated in 0/0464 sec