خبرهای محلات

در پی اتفاقات دیروز مجلس صورت گرفت:
رئیس جمهور در جلسه علنی امروز مجلس در جریان استیضاح وزیر کار و رفاه اجتماعی یک فایل صوتی منتسب به فاضل لاریجانی را از تریبون رسمی خانه ملت منتشر کرد که واکنش علی لاریجانی و نمایندگان را در پی داشت.
شکایت فاضل لاریجانی از احمدی‌نژاد
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ:
ر حال حاضر حدود 500 نیرو راهور پلیس در خطوط ویژه اتوبوسرانی مستقر شده اند تا از ورود غیر مجاز موتورسیکلت ها و بعضا خوردوهای شخصی جلوگیری کنند اما باز گاهی شاهد تخلف برخی موتورسواران هستیم.
موتورسیکت ها از ابتدایی ترین اصول امنیتی، ایمنی و زیست محیطی برخوردار نیستند
توسط شورای اسلامی شهر تهران:
درادامه جلسه رسول خادم رئیس کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه شورا با بیان اینکه شهرداری تهران بودجه سال ۹۲ را در بخش در آمدها و منابع رقمی معادل ۱۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد داده است ، بررسی بودجه سال ۹۲ شهرداری تهران را آغاز کرد.
بودجه ۱۰ هزار میلیاردی شهرداری تهران تصویب شد
راه اندازی 2 گرمخانه فرا منطقه ای در تهران:
آسیب دیدگان اجتماعی انواع مختلفی همچون متکدیان، کارتن خواب ها و یا افراد معتاد را شامل می شود که بر حسب شرایط آنها نحوه پوشش دهی شان نیز متفاوت است.
اسکان روزانه 1500 نفر از آسیب دیدگان اجتماعی در گرمخانه های تهران
بازدید سازمان بازرسی از امکانات مترو:
جموعه متروی تهران آمادگی دارد تا با ارائه خدمات و ویژه به شهروندان تهرانی در این ایام خصوص در مراسم راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن به منظور هر چه با شکوه‌تر مردم تهران در این مراسم اقدام نماید.
آمادگی مترو برای شلوغترین ماه سال
سازمان نوسازی شهر تهران خواستار شد:
نمی توان بافت های فرسوده را بدون در نظر گرفتن کم توانی های اقتصادی، درآمد پائین، فقر، بیکاری، پایین بودن سطح امید به زندگی، گسترش فرهنگ و پدیده های اجتماعی نامناسب، کمبود امنیت و بهداشت و دیگر مسائل موجود در این بافت ها نوسازی کرد.
مشارکت مردم در تولید مسکن محلی
محسن قرائتی:
حفظ آرامش و ثبات جامعه یکی از مهمترین نکاتی است که قرآن رعایت آن را به افراد تاکید می‌کند. براین اساس فعالان بازار و توزیع کنندگان کالا در جامعه باید برای انجام مسئولیت خود در برای مردم مداوم از خداوند طلب فزونی تقوا وخیر کنند.
توزیع کنندگان کالا باید از خدا طلب فزونی تقوا و خیر کنند
گزارشی از یک برکناری؛
مرتضوی هم یک فرد است. چرا این همه حساسیت وجود دارد؟ من می خواستم یک نواری را بذارم ببینید. ولی نمایندگان ، آقای ابوترابی و دیگران آمدند و گفتند که این نوار را نذارید.
وزیر کار بیکار شد
همزمان با افزایش دما:
طبق نقشه‌ها پیش‌بینی می‌شود که از فردا آلودگی هوا شروع شود البته باید یادآور شد که فردا هوای تهران سالم است و آلوده نیست اما انتظار می‌رود که با توقف بارش‌ها آلایندگی‌ها در فضای کشور آغاز و تا چهارشنبه ادامه یابد.
توقف بارش‌ها و شروع آلودگی هوا در تهران
تصویری از «شب و روز» در بزرگراه شهید لشگری نقش بست،برگزاری بیش از ۲۰۰ ویژه برنامه همزمان با دهه مبارک فجر،اتمام خط‌کشی زیرگذر امام حسین (ع)،راه‌اندازی موزه اسباب بازی،آموزش مبانی ترافیک،تاکید بر هم زیستی مسالمت‌آمیز صنعت و سکونت،ترسیم بزرگ‌ترین روزنامه دیواری کشور در بوستان نهج‌البلاغه،
گذری بر مناطق تهران/ ۱۵ بهمن
قائم مقام معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:
حجت الاسلام و المسلمین امرودی قائم مقام معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری جلسه هماهنگی مدیران 34 محله موثر در پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: دراین جلسه برنامه‌های فرهنگی و هنری این محله ها که تحت عنوان کلی " چشمه‌های انقلاب " در مسیر راهپیمایی 22 بهمن حضور خواهند داشت، بررسی شد.
جشن سی و چهارمین بهار انقلاب اسلامی با حضور 34 محله تهران برگزار می‌شود
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:
دولت باید با مدیریت شهری به عنوان محور این برنامه‌ها هماهنگ شود تا مسئولان شهری بتوانند این مساله را مدیریت کرده و با اتخاذ و اجرای تدابیر و تمهیداتی راهگشا، آلودگی هوا را کاهش داده یا مهار کنند.
مقابله با آلودگی هوا را به مدیریت شهری بسپارید
شهرداری تهران اعلام کرد:
بر این اساس آن دسته از افراد حقیقی و حقوقی که در سایت شهرداری تهران ثبت نام کرده و با دریافت آرم طرح ترافیک سال 92 آنها موافقت شده است تنها تا پایان روز 23 بهمن ماه مهلت دارند به این دفاتر مراجعه کنند.
تمدید مهلت ارایه مدارک آرم‌های طرح ترافیک سال 92 تا 23 بهمن
یک فعال بازار تولید:
کارفرما نمی‌تواند حتی یک درصد هم به حقوق کارگر اضافه کند و همین الان در حقوقی که بر مبنای دستمزد سال ۹۱ پرداخت می‌شود مانده‌ایم و معوقه داریم.
حقوق کارگر ۵ برابر هم شود معیشت او در خطر است
مدیر عامل شرکت مترو تهران:
رای نخستین بار چنین اتفاقی در کشورمان رخ داده است و این کار از نظر فنی و تکنیکی، کار بسیار سخت و حساسی بود که توانستیم دستگاه حفار اتوماتیک خط ۳ مترو تهران را از زیر خط ۲ مترو که در حال بهره برداری است بدون بروز هیچ حادثه‌ای عبور دهیم.
TBM خط ۳ مترو تهران با موفقیت از زیر خط ۲ عبور کرد

Page Generated in 0/2132 sec