خبرهای محلات

در پی اتفاقات دیروز مجلس صورت گرفت:
رئیس جمهور در جلسه علنی امروز مجلس در جریان استیضاح وزیر کار و رفاه اجتماعی یک فایل صوتی منتسب به فاضل لاریجانی را از تریبون رسمی خانه ملت منتشر کرد که واکنش علی لاریجانی و نمایندگان را در پی داشت.
شکایت فاضل لاریجانی از احمدی‌نژاد
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ:
ر حال حاضر حدود 500 نیرو راهور پلیس در خطوط ویژه اتوبوسرانی مستقر شده اند تا از ورود غیر مجاز موتورسیکلت ها و بعضا خوردوهای شخصی جلوگیری کنند اما باز گاهی شاهد تخلف برخی موتورسواران هستیم.
موتورسیکت ها از ابتدایی ترین اصول امنیتی، ایمنی و زیست محیطی برخوردار نیستند
توسط شورای اسلامی شهر تهران:
درادامه جلسه رسول خادم رئیس کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه شورا با بیان اینکه شهرداری تهران بودجه سال ۹۲ را در بخش در آمدها و منابع رقمی معادل ۱۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد داده است ، بررسی بودجه سال ۹۲ شهرداری تهران را آغاز کرد.
بودجه ۱۰ هزار میلیاردی شهرداری تهران تصویب شد
راه اندازی 2 گرمخانه فرا منطقه ای در تهران:
آسیب دیدگان اجتماعی انواع مختلفی همچون متکدیان، کارتن خواب ها و یا افراد معتاد را شامل می شود که بر حسب شرایط آنها نحوه پوشش دهی شان نیز متفاوت است.
اسکان روزانه 1500 نفر از آسیب دیدگان اجتماعی در گرمخانه های تهران
معاون عمرانی استاندار تهران:
شهر شمشک از پنج روستا تشکیل شده و به عنوان یکی از شهرهای توریستی و پرجاذبه استان تهران و کشور محسوب می‌شود که با آغاز به کار رسمی آن، شاهد توسعه برنامه‌های این شهر خواهیم بود.
شهر جدید «شمشک» چهارشنبه افتتاح می‌شود
بازدید سازمان بازرسی از امکانات مترو:
جموعه متروی تهران آمادگی دارد تا با ارائه خدمات و ویژه به شهروندان تهرانی در این ایام خصوص در مراسم راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن به منظور هر چه با شکوه‌تر مردم تهران در این مراسم اقدام نماید.
آمادگی مترو برای شلوغترین ماه سال
معرفی مجموعه‌های ورزشی شهر تهران:
جموعه ورزشی آرش میراسماعیلی در بزرگراه رسالت، حد فاصل میدان رسالت و پل سیدخندان، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، داخل بوستان مجیدیه واقع شده و شماره تلفن‌های 7ـ22323263 پاسخگوی شهروندان است.
مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی
با اتمام عملیات سازه‌ای پروژه تونل‌نیایش ؛
تجهیز تونلی با این عظمت به امکانات استاندارد، خود یک پروژه اجرایی بزرگ و جدی به‌حساب‌می‌آید که البته شاید در نگاه‌اول چندان به‌چشم‌ نمی‌آید.
13 کیلومتر کابل ‌روشنایی، 120 کیلومتر فیبرنوری
سازمان نوسازی شهر تهران خواستار شد:
نمی توان بافت های فرسوده را بدون در نظر گرفتن کم توانی های اقتصادی، درآمد پائین، فقر، بیکاری، پایین بودن سطح امید به زندگی، گسترش فرهنگ و پدیده های اجتماعی نامناسب، کمبود امنیت و بهداشت و دیگر مسائل موجود در این بافت ها نوسازی کرد.
مشارکت مردم در تولید مسکن محلی
در شرق تهران صورت می گیرد:
در این کارگاه آموزشی هنرمندان نقاش در محورهای انقلاب، دفاع مقدس، شهید و ایثار به خلق اثر پرداختند.
کارگاه نقاشی شمسه با عنوان «روز های دلنشین انقلاب»
در محلات منطقه 4 ؛
در ورک شاپ منطقه ای نقاشی، 15 نفر از نقاشان حرفه ای با محوریت «لحظه های دلنشین شهر من، ‌محله من، روزهای انقلاب» به خلق اثر پرداختند.
کارگاههای نقاشی و تندیس شمسه در شمال شرق تهران
در شمال تهران:
در این مسابقات که در دو بخش آقایان و بانوان و از ساعت 9 تا 16 چهاردهم بهمن‌ماه برگزار شد، 120 نفر از شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار گرفتند.
مسابقات نیمه متمرکز شمسه قرآنی برگزار شد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 12 خبر داد:
در این برنامه ها لوح فشرده قرآنی ترتیل کل قرآن کریم استاد منشاوی به همراه گواهی حضور و دل‌نوشته (و تو ای رسول رحمت(ص) ...) در بین دانش‌آموزان منطقه 12 توزیع می شود.
آغاز مسابقات نیمه متمرکز شمسه قرآنی در مدارس منطقه 12 تهران
برپایی نمایشگاه عکس در فرهنگسرای اندیشه؛
برگزاری جشنواره عکس شمسه منطقه، فرصتی را فراهم کرد تا ظرفیت های هنری عکس و گروه ها و افراد فعال در حوزه عکاسی شناسایی شوند .
برگزاری سومین تور عکاسی شمسه
محسن قرائتی:
حفظ آرامش و ثبات جامعه یکی از مهمترین نکاتی است که قرآن رعایت آن را به افراد تاکید می‌کند. براین اساس فعالان بازار و توزیع کنندگان کالا در جامعه باید برای انجام مسئولیت خود در برای مردم مداوم از خداوند طلب فزونی تقوا وخیر کنند.
توزیع کنندگان کالا باید از خدا طلب فزونی تقوا و خیر کنند

Page Generated in 0/0397 sec