شناسه خبر: 9099 منتشر شده در مورخ: 1391/5/21 ساعت: 17:00 گروه: شهرسازی  
در کرج:

افتتاح تقاطع کامیون داران در هفته دولت

   
class="MsoNormal" dir="RTL" style="text-align:justify;line-height:200%">معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از افتتاح تقاطع کامیون داران طی هفته دولت در این کلانشهر خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج علی اصغر کمالی زاده اظهار داشت: در حال حاضر عملیات اجرایی تقاطع کامیون داران در محمدشهر کرج از سوی این معاونت و با همکاری منطقه 9 در حال اجرا است.

وی افزود: هم اکنون این پروژه دارای 95 درصد پیشرفت فیزیکی است که طبق پیش بینی و برنامه ریزی، طی هفته دولت با حضور مسئولان افتتاح و بهره برداری می شود.

کاهش بار ترافیکی در بلوار کامیون داران

این مسئول عنوان کرد: در حال حاضر تنها اتوبوسها از این پل استفاده می کنند که طبق آمار اعلام شده، روزانه 70 هزار مسافر از طریق این پل جابه جا می شوند.

کمالی زاده ادامه داد: احداث این پل سهم به سزایی در کاهش بار ترافیکی این منطقه دارد و باعث صرفه جویی در زمان شهروندان به خصوص مسافران این مسیر می شود.

احداث پل مکمل سوم خرداد مهرشهر

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در ادامه یادآور شد: طبق برنامه ریزی و با هماهنگی های به عمل آمده به منظور تسهیل در تردد شهروندان و کاهش بار ترافیکی، مقرر شده است که پل مکمل سوم خرداد مهرشهر احداث شود.

وی اعلام کرد: این پل از مسیر جنوب به شمال و از بلوار ارم به میدان رهبری بر روی اتوبان تهران قزوین احداث می شود و زمینه های دسترسی آسان شهروندان و رانندگان را فراهم می کند.

این مسئول اظهار داشت: این پروژه به منظور اجرای عملیات عمرانی هم اکنون به مناقصه گذاشته شده است که پس از انتخاب پیمانکار، تجهیز کارگاه شده و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

آغاز عملیات اجرایی پل حافظ

کمالی زاده در ادامه از آغاز عملیات اجرایی پل حافظ در ورودی کلانشهر کرج خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این پل در ورودی این کلانشهر قرار دارد، علاوه بر زیباسازی چهره شهر، باعث کاهش بار ترافیکی و تسهیل در تردد مسافران می شود.

کلید واژه ها :
کرج ، هفته دولت ، مهرشهر
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0344 sec