شناسه خبر: 7647 منتشر شده در مورخ: 1391/2/25 ساعت: 17:00 گروه: دادوستد  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درخواست کرد:

واردات پیاز ممنوع شود

   
class="MsoNormal" dir="RTL" style="text-align:justify;line-height:200%; direction:rtl;unicode-bidi:embed">عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به واردات پیاز در فصل برداشت، گفت: ظرفیت کشور در تولید پیاز بالاست و نیازی به واردات نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از خانه ملت، سید علی محمد بزرگواری با بیان اینکه نیازی به واردات  پیاز نداریم افزود: مخالف ورود خیلی از کالاها از جمله پیاز که در ماه های اخیر وارد کشور شده، هستیم.

نماینده مردم کهکیلویه و بهمئی درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در گذشته چندین بار با وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای بررسی واردات برخی از کالاها غیر ضروری جلسه داشتیم و بنا داریم در مجلس نهم نیز در خصوص این موضوع حجت را با وزارتخانه صنعت تمام کنیم تا دیگر شاهد واردات کالای مشابه داخلی به کشور نباشیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ورود کالا فقط در مواقع ضروری ایراد ندارد تصریح کرد: قطعا با مذاکره با وزارتخانه های مربوطه این مساله را حل خواهیم کرد.

باوجودی که در تهران پیاز با قیمتی ارزان و در حدود هر کیلوگرم ۲۰۰ تومان به فروش می رسد اما سیل واردات این محصول به کشور در زمان برداشت آغاز شده است و حتی پیاز وارداتی را می توان در شهرهای محل برداشت این محصول هم به وفور پیدا کرد .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0636 sec