شناسه خبر: 681 منتشر شده در مورخ: 1391/10/12 ساعت: 23:16 گروه: شهرسازی  
خیابان 17شهریور تا 5 خرداد پیاده‌راه می‌شود/ آسیبی به سنگفرش‌ها وارد نمی‌شود
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران:

خیابان 17شهریور تا 5 خرداد پیاده‌راه می‌شود/ آسیبی به سنگفرش‌ها وارد نمی‌شود

   
این اطمینان را به شهروندان می دهیم که با توجه به زیرسازی، بتن ریزی و سنگ هایی که در این مسیر به کار رفته است هیچ آسیبی به پیاده راه وارد نشده و مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: از مسیر 1300 متری خیابان 17 شهریور تنها 250 متر آن یعنی از خیابان شهبازی تا میدان شهدا به طور موقت برای عبور خودروها باز شده است که با بهره برداری از بزرگراه امام علی در 5 خرداد ماه این مسیر به کارکرد اولیه خود باز می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" ، بخشی از خیابان 17 شهریور که بتازگی به پیاده راه تبدیل شده است هفته گذشته برای تردد خودروها بازگشایی شد که مسوولان شهری این امر را موقت اعلام کردند و محمد جواد شوشتری، در این زمینه گفت: بازگشایی محور از خیابان شهبازی تا میدان شهدا موقت است و با هماهنگی پلیس راهور انجام شده است و بزودی با تکمیل بزرگراه امام علی پیاده راه کارکرد خود را دوباره به دست می آورد.

وی با بیان اینکه برای حل این مشکل ایجاد زیرگذر و تعریض خیابان شهبازی در دستور کار است، افزود: در جلسه ای که با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و نیز پلیس راهور پایتخت داشتیم، قرار بر این شد، فعلا این محور باز شود تا تصمیمیات جدید در این زمینه اتخاذ و اجرایی شود.

مجتبی عبدالهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز با بیان اینکه پیش بینی می کردیم که پیاده راه مشکلاتی را به همراه داشته باشد اظهار کرد: به امید خدا با تکمیل بزرگراه امام علی (ع) این بازگشایی موقت، مسدود می شود و این خیابان به پیاده راه تبدیل خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تردد خودرو از روی سنگفرش ها آسیبی به آن وارد نمی کند گفت: این اطمینان را به شهروندان می دهیم که با توجه به زیرسازی، بتن ریزی و سنگ هایی که در این مسیر به کار رفته است هیچ آسیبی به پیاده راه وارد نشده و مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 12
محله : دروازه شميران
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1325 sec