شناسه خبر: 6565 منتشر شده در مورخ: 1391/9/12 ساعت: 17:00 گروه: شهر سالم  
همزمان با روز جهانی معلولان؛

معلولان تهرانی صاحب سایت الکترونیکی و نشریه می شوند

   

محمد مهدي گلمکاني مديرکل سلامت شهرداري تهران گفت: در گردهمايي اعضاي کانون‌هاي معلولان محلات 374گانه به مناسبت روزجهاني معلولان از سايت الکترونيکي و نشريه ويژه معلولان رونمايي خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، محمد مهدي گلمکاني مديرکل سلامت شهرداري تهران در تشريح برنامه‌هاي اين اداره کل به مناسبت روز جهاني و هفته ملي معلولان گفت: برنامه‌ريزي اجراي فعاليت‌هاي فرهنگي واجتماعي سلامت محور باهدف افزايش حضور و مشارکت اجتماعي اقشار مختلف نظير سالمندان، معلولان وجوانان يکي از راهبردهاي اساسي اين اداره محسوب مي‌شود.

وي ادامه داد: در اين مسير توجه و بهره‌گيري از فرصت‌هايي که مناسبت‌هاي خاص به عنوان مثال روز جهاني معلولان به همراه دارند بسيار حائز اهميت است.

گلمکاني تصريح کرد: 13 آذر مصادف است با روز جهاني و آغاز هفته ملي معلولان به اين مناسب شهرداري تهران با محوريت خانه‌هاي سلامت و با همکاري اعضاي کانون‌هاي معلولان در 374 محله، اقدام به برگزاري برنامه‌هاي متنوعي در سطح شهر خواهد کرد.

مديرکل سلامت شهرداري تهران از برگزاري گردهمايي هزارنفري اعضاي کانون‌هاي معلولان خبر داد و افزود: به همت اين اداره کل و معاونت امور اجتماعي و فرهنگي منطقه 2، گردهمايي هزار نفري اعضاي کانون‌هاي معلولان با هدف تقدير از معلولان نخبه و فعال محلات برگزار مي‌شود.

گلمکاني با اشاره به برنامه‌هاي جانبي گردهمايي معلولان گفت: اين گردهمايي 12آذر در ورزشگاه شهيد شوشتري برگزار و از سايت الکترونيکي و نشريه ويژه معلولان با حضور نمايندگان انجمن‌هاي فعال در حوزه معلولان رونمايي خواهد شد.

وي افزود: همچنين در اين گردهمايي از مديران شهري و دبيران کانون‌هاي منطقه‌اي که با فعاليت‌ها و راهکارهاي خود نقش به سزايي در ايفاي حقوق اجتماعي معلولان و زمينه‌سازي براي افزايش حضور اجتماعي آنها داشته‌اند، تقدير خواهد.

مديرکل سلامت شهرداري تهران گفت: برگزاري تورهاي گردشگري قديم با همکاري معاونت امور اجتماعي منطقه 12، گردهمايي معلولان در مناطق و نشست‌هاي هم‌انديشي با مديران شهري از ديگر برنامه‌هاي پيش بيني شده در اين ايام به شمار مي‌رود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0674 sec