شناسه خبر: 584 منتشر شده در مورخ: 1391/10/9 ساعت: 15:16 گروه: صفحه نخست  
انتقال واحدهای فروش مواد شیمیایی ناصر خسرو به جاده خاوران
تکرار وعده های پیشین؛

انتقال واحدهای فروش مواد شیمیایی ناصر خسرو به جاده خاوران

   
بر اساس طرح شهرداری تهران قرار است واحدهای صنفی فروش مواد شیمیایی ناصرخسرو تا پایان دی ماه به بازار کیمیا در جاده خاوران منتقل شوند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: واحدهای صنفی فروش مواد شیمیایی واقع در محدوده خیابان ناصر خسرو به جاده خاوران منتقل می شوند.

رضا قدیمی با بیان این مطلب اظهار کرد : بازار کیمیا در جاده خاوران پس از میدان آقانور، قرار دارد و پیش ازاین به عنوان بازار فروش مصالح در نظر گرفته شده بود که به بهره برداری نرسید. هم اکنون این بازار در حال بازسازی و آماده شدن برای استقرار صنف فروشندگان مواد شیمیایی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، وی با اشاره به اینکه اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی ، در حال انتخاب واحدها و انجام مقدمات برای استقرار در این بازار است افزود : بازار کیمیا 160 واحد صنفی گنجایش دارد و تمامی واحدهای مستقر در ناصر خسرو به این مکان منتقل می شوند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اظهار کرد : بازار کیمیا قابلیت کنترل خوبی دارد و دارای فضای مناسبی برای تردد فروشندگان و خریداران است.

قدیمی افزود : بازار فروش مواد شیمیایی  ناصر خسرو ، در محدوده پر ترددی قرار دارد که از نظر ایمنی شرایط غیر قابل کنترلی را ایجاد کرده بود.

وی تصریح کرد : انبار مواد شیمیایی در محدوده شورآباد قرار دارد و در بازار کیمیا نیز نگهداری نخواهند شد تا ایمنی لازم در این منطقه نیز برقرار باشد.

گفتنی است بازار مصالح خاوران در زمان غلامحسین کرباسچی شهردار اسبق تهران به منظور انتقال واحدهای صنفی فروش مصالح ساختمانی ساخته شد اما به دلیل بی رغبتی فروشندگان و عدم استقبال خریداران هیچگاه نتوانست اهداف اولیه خود را محقق سازد. اکنون باید دید شهرداری در انتقال فروشندگان مواد شیمیایی به این بازار تا چه حدّ مصمم است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 12
محله : بازار
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1197 sec