شناسه خبر: 5159 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: مذهبی  
در مساجد جنوب تهران:

26 محفل انس با قرآن برپا می شود

   

منطقه 20 / معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 با اشاره به اینكه ویژه برنامه های ماه مبارك رمضان با محوریت محلات انجام می شود از برپایی 26 محفل نورانی انس با قرآن در مساجد این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه20، حبیب الله غفوری با اشاره به این مطلب گفت: همزمان با حلول ماه مبارك رمضان 26 محفل نورانی انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی و اساتید برجسته در مساجد نواحی هفتگانه این منطقه برپا می شود.

غفوری با اشاره به حضور قاریان بین المللی و اساتید برجسته قرآنی در این محافل خاطرنشان كرد: مساجد علی بن ابیطالب(ع) در محله غیوری، حضرت ابوالفضل(ع) در محله اقدسیه، جامع المهدی(عج) در دولت آباد، امین اله در محله امین آباد، امام حسین(ع) در محله جاده نظامی، نبی(ص) در محله منصوریه، صدوق در محله ظهیرآباد، امام رضا در محله سیزده آبان و چهارده معصوم در محله عباس آباد از جمله مساجد میزبان محافل انس با قرآن در ایام مبارك ماه رمضان در این منطقه هستند.

وی به اجرای  478 ویژه برنامه ماه مبارك رمضان با محوریت محلات اشاره كرد و اظهار داشت: با توجه به اینكه ناحیه 7 و بخشی از ناحیه 6 در بخش حریم این منطقه قرار گرفته است بسیاری از فعالیت های قرآنی و ویژه برنامه های ماه رمضان در سطح روستاهای تحت پوشش و بخش حریم انجام می شود.

این مقام مسئول در ادامه تصریح كرد:‌ برپایی كرسی تلاوت قرآن، جشن بزرگ میلاد امام حسن مجتبی(ع)، مسابقات اذان، یادواره های شهید،تورهای نیایش،دیدار از خانواده شهدا، اطعام یتیمان، همایش های امربه معروف و نهی از منكر و مراسم های شب های قدر و نمایشگاه قرآنی از جمله فعالیت های این منطقه در ماه مبارك رمضان است .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
Page Generated in 0/0926 sec