شناسه خبر: 5158 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: شهرسازی  
در طرحی جهادی:

بزرگراه فتح ساماندهی می شود

   

منطقه 21 / بزرگراه فتح در محدوده منطقه 21 با تشکیل ستادی ویژه ساماندهی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 دکتر مصطفی سلیمی شهردار منطقه 21 با اعلام این خبر گفت : منطقه 21 به دلیل وجود شبکه های بزرگراهی آزادگان ، شهید لشگری ، فهمیده و فتح با عنوان مدخل ورودی و خروجی شهر تهران و حلقه مواصلاتی 11 استان کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است .

وی افزود: اهمیت این موضوع مدیران منطقه را بر آن داشت تا توجه ویژه ای به چهره بصری این بزرگراه ها و مشکلات آن داشته باشند . خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در حوزه های خدمات شهری ، عمرانی ، ترافیک ، زیبا سازی و فضای سبز در بزرگراه های شهید لشگری و آزادگان انجام شده است ، اما متاسفانه بزرگراه فتح علی رغم اهمیتی که در بخش ترانزیتی منطقه دارد هنوز چهره بین جاده ای داشته و از موقعیت مناسب برخوردار نیست.

سلیمی از تشکیل ستاد ساماندهی بزرگراه فتح در منطقه 21 خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت این موضوع کارشناسان حوزه های مختلف عمرانی ، خدمات شهری ، ترافیک ، شهرسازی و ... مشکلات این بزرگراه شناسایی و در غالب طرح جهادی ساماندهی بزرگراه فتح با تشکیل ستاد ویژه ای آغاز شده است .

به گفته شهردار منطقه 21 در طرح جهادی ساماندهی بزرگراه فتح اقداماتی همچون جدول گذاری ، نهر کشی ، پیاده روسازی ، آسفالت معابر ، اصلاح هندسی ، علائم ترافیکی و راهنمایی و رانندگی، رنگ آمیزی نماها و دیوارها ، نصب ایستگاه اتوبوس ، ایجاد فضای سبز ، کاشت انواع درختان در امتداد بزرگراه ، لایروبی کانالها ، رفت و روب و شستشو و ... انجام خواهد شد .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0609 sec