شناسه خبر: 5157 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: مدیریت شهری  
شهردار منطقه 15 تهران:

رویکرد نگهداشت شهر ‌باید از نگاه مردم باشد

   

منطقه 15 / مهندس صفوی شهردار منطقه 15 در ادامه بازدیدهای هفتگی خود از سطح محلات منطقه ،‌ضمن بازدید از محلات ناحیه پنج اعلام کرد : در رویکرد نگهداشت شهر ،‌باید از نگاه مردم به مسایل توجه کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15 ، مهندس صفوی افزود : توجه به موضوعات مرتبط با نگهداشت شهر از اهمیت بسزایی برخوردار است و این مهم در سرلوحه امور مدیریت شهری قرار گرفته و ما نیز به عنوان خدمتگزاران به مردم باید در حفظ آن کوشا باشیم .

وی همچنین یادآور شد :‌ توجه به بحث نگهداشت شهر باعث می شود که منظر و سیمای مناسبی از چهره شهر داشته باشیم که با این وجود ضمن جلب رضایتمندی شهروندان ، توفیقات بیشتری در خدمات رسانی نصیبمان شود .

شهردار منطقه پس از بازدید از محلات افسریه شمالی و جنوبی ضمن شناسایی نیازها و ظرفیت ها و بررسی راهکارهای توسعه و آبادانی این ناحیه با اعلام اینکه وضعیت ناحیه نسبت به بازدیدهای قبلی بهتر شده است ضمن تقدیر از شهردار و پرسنل ناحیه اظهار امیدواری کرد : انشاءاله با تلاش مداوم در حوزه های مختلف بتوانیم این ناحیه را به عنوان ناحیه سبز یا ناحیه برتر شناسایی کنیم .

شهردار منطقه همچنین ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان تاکید کرد : در اجرای برنامه های مختلف ایام ماه مبارک رمضان باید بیشتر از گذشته تلاش کرد و با قوت بیشتری به مسایل اجتماعی پرداخت تا شاهد اثرات آن باشیم.

مهندس صفوی در این بازدید اجرای برخی موارد نظیر ایجاد نمازخانه و بهسازی آبنمای بوستان فجر ،‌اختصاص اعتبار جهت انهار افسریه جنوبی ،‌اصلاح منظر بیرونی میدان میوه و تره بار ،‌تسریع در رفع نواقص زمین چمن مصنوعی افسریه جنوبی ،‌ نصب ست ورزشی ،‌مبلمان و اجرای نقاشی دیواری در بوستان شقایق و نرگس ،‌تجهیز خانه سلامت و به ویژه خانه اسباب بازی افسریه شمالی و .... را به معاونان و مسوولان مربوطه تاکید کرد .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1547 sec