شناسه خبر: 5154 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: شهر سالم  
در ماه مبارک رمضان:

کارگاه "سلامت رمضان " برگزار می شود

   

 منطقه 3 / واحد سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان اقدام به اجرای کارگاه ها و کلاس های معنوی و آموزشی می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز"، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3 ، مسایلی رئیس اداره سلامت این منطقه با اعلام این مطلب گفت : واحد سلامت معاونت اجتماعی و فرهنگی  به مناسبت ایام  ماه مبارک رمضان  اقدام به اجرای کلاسها و کارگاه ها ی آموزشی سلامت محور برای ارتقاء سطح سلامت شهروندان می کند .

وی در ادامه تصریح کرد: خانه های سلامت منطقه 3 در جهت ایام پر فیض رمضان کارگاه هایی اقدام به برپایی  این کارگاهها در زمینه هایی از قبیل : سلامت معنوی ، تغذیه سالم ، شیردهی در ماه مبارک رمضان  ، پیشگیری از مشکلات گوارشی ، عوارض روزه بدون سحری ، روزه و ضعف بینایی ، روزه و اهدا ی خون ،  تاثیر روزه بر سلامت جسم و روان ، ارتباط عبادت با سلامت روان ، بهداشت روزه داری ، تاثیر روزه بر کاهش چربی خون ، افطاری مناسب برای سالمندان است  .

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر 12 خانه سلامت در این منطقه فعال است گفت : همچنین ایستگاه های اهدای خون بعد از افطار در اماکن شناسایی شده و پر تردد منطقه  مستقر می شوند  .

مسایلی افزود : واحد سلامت معاونت اجتماعی و  فرهنگی  جهت پر کردن اوقات فراغت شهروندان این منطقه اقدام به اجرای کلاس ها و کارگاه های متنوعی کرده است که برخی از این کارگاه ها شامل  تفسیر قرآن ویژه نوجوانان ، طراحی ، آموزش قرآن ، رایانه، کمک های اولیه ، مهارت زندگی و بهداشت ، نقاشی روی پارچه ، سفره آرایی ، خوشنویسی است و تعدادی از این کارگاه ها به صورت رایگان برگزار می شود .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0553 sec