شناسه خبر: 5153 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: شهرنشینی  
به منظور تسهیل تردّد شهروندان شمال تهران:

طرح فوریتی رفع سد معبر ساختمانی اجرا می شود

   

منطقه 3 / به منظور تسهیل تردد شهروندان، پاکیزگی و زیبایی شهر، طرح فوریتی رفع سد معبر ساختمانی و حذف زواید فیزیکی از سوی شهرداری منطقه 3 تهران اجرا می شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، رضا مددی معاون امور شهری و فضای سبز این  منطقه با اشاره به لزوم اجرای ان طرح گفت: متاسفانه گاهی اوقات مشاهده می شود که نخاله های ساختمانی از سوی کارگران در حریم پیاده رو ها و  خیابان رها می شود که این امر  مشکلاتی را برای شهروندان و خودروهای عبوری ایجاد می کنند که در نظر است با اجرای این طرح فوریتی، بخشی  از این مشکلات کاهش یابد.

وی ادامه داد: نیروهای شهربان و معبربان موظف هستند در صورت مشاهده هرگونه سد معبر ساختمانی و زواید فیزیکی که مزاحم تردد شهروندان به مالک اخطار دهند تا نسبت به جمع آوری این زواید و نخاله ها  اقدام کنند و در صورت بی اعتنایی مالک به اخطار شهرداری ، اقلام رها شده در معابر و پیاده روها به شهرداری ناحیه منتقل می شود.

مددی با بیان اینکه این طرح به مدت یک ماه از 15 تیر ماه در نواحی ششگانه به طور مستمر اجرا می شود خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح گام بزرگی در راستای پاکسازی سطح شهر برداشته می شود.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه تاکید کرد: با توجه به اینکه ملک هایی که در مرحله گود برداری و فوندانسیون قرار دارند مکان دیگری برای زواید فیزیکی و نخاله های ساختمانی ندارند مشمول این طرح فوریتی نیستند اما بعد از اجرای سقف اول باید فورا نسبت به رفع سد معبر ساختمانی و حذف زواید فیزیکی اقدام کنند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0866 sec