شناسه خبر: 5151 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: شهرسازی  
در بزرگراه یادگار امام (ره):

گاردریل ها ایمن سازی شدند

   

منطقه 2 / شهردار منطقه دو تهران با اشاره به نوسازی و ایمن سازی گاردریل های بزرگراه یادگار امام (ره) در محدوده این منطقه گفت: سالها بود که به دلیل قرار گرفتن جدول جلوتر از گاردریل های بزرگراه، خطراتی برای خودروها و واژگونی در تصادفات ایجاد می شد که اکنون با ایمن سازی گاردریل ها، این مشکل بر طرف شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران، "اسد فاضل" اظهار داشت: قرار گرفتن جدول جلوتر از گاردیل سبب می شد که در انحرافات خودروها، وسایل ابتدا به جدول و بعد به گاردریل برخورد کرده که واژگونی خودروها را همراه می داشت در حالی که ابتدا باید گاردریل وجود داشته تا با برخورد خودرو به آن ، مجددا به مسیر بزرگراهی برگردد.

وی تاکید کرد: شهرداری منطقه دو برای رفع این مشکل اقدام به استفاده از "اسپیسر" کرد و با نوسازی گاردریل ها، اکنون گاردیل جلوتر از جدول قرار گرفته و ایمن سازی مناسبی در مسیر صورت گرفته است.
به گفته شهردار منطقه دو تهران، حدود 16 کیلومتر گاردریل در بزرگراه یادگار امام حد فاصل مرزداران تا فرحزاد نوسازی و ایمن سازی شده و با ایجاد اسپیسر، خطر چندین ساله در بزرگراه یادگار امام بر طرف شده است.
 
فاضل اظهارداشت: حدود 10 میلیارد ریال برای ایمن سازی و نوسازی گاردریل های بزرگراه یادگار امام هزینه شده و اجرای این طرح در ادامه بزرگراه یادگار از مرزداران تا خیابان آزادی نیز در دست مطالعه است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0781 sec