شناسه خبر: 5149 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: شهرسازی  
در شهرستان ری:

مجتمع توانبخشی جمعیت هلال احمر به بهره برداری رسید

   

منطقه 20 / منطقه مجتمع توانبخشی و انبار امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان ری با حضور ابوالحسن فقیه به بهره برداری رسید.

به گزا رش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" دبیر كل جمعیت هلال احمر در حاشیه این مراسم شامگاه شنبه در مجمتع توانبخشی شهرستان ری در جمع خبرنگاران گفت: برخی از محورهای خدماتی كه مستقیم با مردم شهرستان ری ارتباط دارد، راضی كننده نبود و بر همین اساس داروخانه مجهزی با داروهای خاص را ظرف مدت كمی برای مردم در هلال احمر راه اندازی كردیم.

'ظاهر رستمی' با بیان این كه در حوزه توانبخشی مكان و تجهیزات در شهرری در خور مردم نبود، افزود: بر همین اساس برای ساخت مجمتع توانبخشی یك میلیارد ریال بودجه تخصیص داده شد و برای ساخت داروخانه نیز سه میلیارد ریال بودجه در نظر گرفته شد.

وی با بیان این كه سالن مجتمع توانبخشی ظرف مدت یكماه ساخته شد، افزود: پس از ساخت، این سالن با تجهیزات جدیدی راه اندازی شد.

رستمی خدمات این مجتمع توانبخشی را شامل فیزیوتراپی، گفتار درمانی و بخش توانبخشی برشمرد و افزود: هزینه های این خدمات با كمترین قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی توسعه مراكز درمانی و توانبخشی را از برنامه های هلال احمر ذكر كرد و گفت: تا كنون 18مركز درمانی و توانبخشی در 18 استان كشور راه اندازی شده است و 9 استان نیز در حوزه درمان ضعیف عمل كرده اند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/4249 sec