شناسه خبر: 5147 منتشر شده در مورخ: 1391/5/1 ساعت: 17:00 گروه: شهرنشینی  
با هدف افزایش تعامل با مخاطبین:

شبکه تهران باشگاه دار شد

   

باشگاه مخاطبان شبکه تهران با هدف برقراری تعاملات چند جانبه ميان  مخاطب و رسانه و افزایش رضایت مندی مخاطبان شبكه تهران راه اندازی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از روابط عمومی شبکه تهران ، باشگاه مخاطبان شبکه تهران نهادي مردمی است که زیر نظر مدیریت شبکه تهران تشکیل شده است و اعضاء آن متشکل از افراد علاقه مندي است که با برقراری تعاملات چند جانبه با رسانه و ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، راهكارهاي علمي و كارشناسي، ایده پردازی و ... ، اين شبکه را در ارائه هر چه بهتر تولیدات و برنامه هاي خود یاری مي رسانند که البته این امر نهایتا منجر به نزديکتر شدن رسانه و مردم و افزایش سطح رضایتمندی  و وفاداري مخاطبان نیز خواهد شد.

بنا بر این گزارش،  شبکه تهران نيز به پاس این همکاری و به منظور افزایش انگیزه مخاطبان، عوامل انگیزشی متنوع و متعددي را در زمينه هاي مختلف هنری، فرهنگی، تفریحی، ورزشی و اقتصادی براي فعالان باشگاه مد نظر قرارداده است و به منظور گسترش سطح خدمات قابل ارائه به اعضاء و پوشش وسیع تر سلایق و علاقمندی های ايشان، علاوه بر انواع خدمات ویژه ای که از سوی شبکه ارائه می شود از طیف گسترده ای از سرويس ها و خدمات ارزش افزوده که از طريق شبکه ارزش، جذب وعرضه مي شود، نیز بهره برده است.
همچنین اعضاء باشگاه مخاطبان شبکه تهران می توانند با شرکت در نظرسنجی ها، ارسال پیشنهادها، انتقادات، ایده ها و ... رسانه را در تحقق اهداف خود یاری کرده و علاوه بر آن از امتیازات مربوطه نیز برخوردار شوند. این امتیازات از ابتدای عضویت بر اساس قوانین مربوطه محاسبه و ثبت می شود و نهایتا بصورت خدمات گوناگون با توجه به سطوح عضویت در اختیار اعضاء قرار خواهد گرفت.

مخاطبان و علاقمندان برای ثبت نام در این باشگاه و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه عضو شدن می توانند به نشانی club.tv5.ir باشگاه مخاطبان شبکه تهران یا سایت شبکه تهران www.tv5.irمراجعه کنند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0939 sec