شناسه خبر: 5133 منتشر شده در مورخ: 1391/4/31 ساعت: 17:00 گروه: صفحه نخست  
رونمایی از تندیس محلات:

جشنواره تابستانی در منطقه 7 درخشید

   

منطقه 7  / دهقان دبیر دبیرخانه جشنواره از اولین جشنواره تابستانی محلات 19 گانه منطقه 7 تهران خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" جشنواره تابستانی محلات با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های محلی روز پنجشنبه 29 تیر ماه در سالن همایش های بوستان اندیشه برگزار شد .

گفتنی است که این جشنواره حول 2 محور برگزار شد :

معرفی خانه های 13 گانه محلات به شهروندان

در این زمینه سراهای محلات منطقه 7 غرفه هایی را در پارک اندیشه ایجاد کرده و هر محله مسئولیت معرفی یک خانه را بر عهده گرفتند. لازم به ذکر است که این این غرفه ها با بازدید 2000 نفر از شهروندان محله و مدیران محلات مناطق 3، 4، 8، 13 و 5 روبرو شد .

دهقان افزود: در اواسط برنامه هادی ذاکری دبیر ستاد راهبری طرح مدیریت محله نیز از این غرفه ها دیدن کردند .

همایش جشنواره تابستانی محلات 19 گانه

همایش محلات 19 گانه منطقه 7 از ساعت 45 .20 – 19 همان روز در سالن همایشهای بوستان اندیشه با حضور دکتر ایازی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری برگزار شد . گفتنی است که تمامی برنامه های اجرا شده در این همایش با همکاری و هماهنگی مدیران محلات منطقه 7 انجام شد و هر محله مسئولیت اجرای یک بخش از مراسم را به عهده داشتند .

بر اساس این گزارش ضمن سخنرانی دکتر ایازی حول رویکردهای فرهنگی اجتماعی شهرداری و اهمیت محله محوری از تندیس اولین جشنواره تابستانی محلات 19 گانه منطقه 7 توسط دکتر ایازی رونمایی و این تندیس از طرف محلات 19 گانه منطقه 7 توسط دکتر ایازی به دکتر قالیباف شهردار تهران اهدا شد .

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0777 sec