شناسه خبر: 5131 منتشر شده در مورخ: 1391/4/31 ساعت: 17:00 گروه: شهرسازی  
استانداری تهران خبر داد:

تجهیز تمام روستاهای تهران به ماشین حمل زباله

   

مدیركل دفتر امور روستایی استانداری تهران گفت: تمامی روستاهای دارای دهیاری استان تهران به ماشین های حمل زباله مجهز شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" 'حمید اردوخانی' روز جمعه  اظهار داشت: دولت برای تجهیز روستاها به ماشین های آتش نشانی و ماشین های حمل زباله اعتبارات مناسبی را تخصیص داده و مشكل تمامی روستاها به ویژه روستاهای دارای دهیاری در زمینه حمل زباله برطرف شده است.

وی گفت: تمامی وظایفی كه شهرداران در مدیریت شهری بر عهده دارند، به دهیاران در روستاها واگذار شده كه مهمترین آن رسیدگی به وضعیت بهداشتی روستاها می باشد.

اردوخانی افزود: یكی از مسائلی كه در افزایش سطح سلامت و بهداشت مناطق روستایی نقش مهمی را ایفا می نماید حمل و دفع مناسب و مكانیزه زباله است كه با اختصاص ماشین های سبك مكانیزه و نیمه سنگین دفع زباله كه قابلیت حمل زباله تا شعاع 50 كیلومتری را دارند زمینه این مهم فراهم شده است.

وی تصریح كرد: در سال گذشته 60 میلیارد ریال اعتبار جهت تجهیز روستاهای استان تهران به ماشینهای آتش نشانی و حمل زباله اختصاص یافت كه در صورت اعلام نیاز بخشداران مناطق ، خودروی مورد نیاز در اختیار روستاها قرار خواهد گرفت.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/3953 sec