شناسه خبر: 3585 منتشر شده در مورخ: 1391/1/26 ساعت: 17:00 گروه: صفحه نخست  
با نصب 100 دوربین ثبت تخلف دیگر:

وضعیت ترافیکی شهردقیق تر می شود

   

مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه وضعیت ترافیک و ترددها در شهر اکنون با حدود 700 دوربین نظارت تصویری تحت نظارت و کنترل قرار دارد ، گفت : براساس برنامه ریزی های صورت گرفته امسال حدود 100 دوربین نظارت تصویری جدید در سطح شهر نصب و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" مهندس حجت الله بهروزبا بیان این مطلب اظهار کرد : در تلاشیم در سال 91 تعداد دوربین های نظارت تصویری شهر تهران را به مرز 800 دوربین برسانیم تا زمینه مدیریت دقیق تر و بهتر بر وضعیت ترافیک شهر فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد: در طرح جامع حمل و نقل و ترافیک ، نصب و راه اندازی 1500 دوربین نظارت تصویری پیش بینی شده است که باید تلاشیم کنیم هرچه سریعتر به این تعداد برسیم.

وی با بیان اینکه هنوز از حد ایده آل در زمینه دوربین های نظارت تصویری فاصله داریم گفت: اولویت نصب دوربین های نظارت تصویری، عموما بزرگراه ها و خطوط اتوبوس های تندرو جدید و همچنین شریان های اصلی شهر است.

بهروز تاکید کرد: با کمک دوربین های نظارت تصویری علاوه بر اینکه نظارت و مدیریت بر وضعیت ترافیک در تمام سطح شهر امکان پذیر می شود، در صورت بروز حوادث و سوانح رانندگی می توان در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اعزام نیروهای امدادی اقدام و از انسداد معابر و ایجاد گره های ترافیکی جلوگیری کرد.

 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0744 sec