شناسه خبر: 3387 منتشر شده در مورخ: 1391/1/9 ساعت: 17:00 گروه: صفحه نخست  
سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

آرمهای طرح ترافیک 91 از 14 فروردین دارای اعتبار است

   

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: تمامی آرمهای طرح ترافیک سال 91 از روز 14 فروردین ماه دارای اعتبار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" ، وحید نوروزی با بیان این مطلب که تمام آرم های طرح ترافیک سال 91 اشخاص حقیقی ، حقوقی و سهمیه بگیران که تا امروز مدارکشان را تحویل داده اند، صد در صد چاپ شده و در اختیارشان گذاشته شده است، اظهار کرد: از نظر ما فرایند چاپ و توزیع آرم های طرح ترافیک سال 91 عملا به اتمام رسیده و قاعدتا از روز 14 فروردین  آرم های جدید دارای اعتبار است.

وی در ادامه از اتحادیه وانت بارها ، اتحادیه اتومبیل کرایه  شمیرانات که در قالب موسسات حمل و نقل عمومی، با ارائه به موقع مدارکشان سهمیه  را هر ساله دریافت می کنند، تشکر کرد.

نوروزی ادامه داد: متاسفانه اتحادیه آژانس های تهران با وجود برگزاری چندین جلسه و امضای دو صورت جلسه و نیز ارتباط و تعامل مثبت با سازمان بازرسی کل کشور و سازمان ترافیک در خصوص مشکلات به وجود آمده در روند توزیع آرم این اتحادیه اقدامات لازم را تاکنون به انجام نرسانده و آژانس های سطح شهر تهران هنوز آرم طرح ترافیک سال 91 را دریافت نکردند.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: درخواست سازمان ترافیک ، سازمان بازرسی کل کشور و سایر نهادهای نظارتی شفاف شدن روند توزیع آرم است و علی رغم برگزاری چندین جلسه با هیات مدیره اتحادیه آژانس های تهران متاسفانه نتیجه لازم و مطلوب به عمل نیامده است.

کلید واژه ها :
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0474 sec