شناسه خبر: 3342 منتشر شده در مورخ: 1390/12/26 ساعت: 17:00 گروه: صفحه نخست  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:‌

ترخیص خودروهای توقیفی فاقد منع قضایی در آستانه نوروز

   

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ترخیص خودروهای توقیف‌شده فاقد منع قضایی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محلات شهر تهران"پامنیوز" به نقل از ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا، ضمن آرزوی روزهای بدون حادثه و تلخ در سال جدید، از ترخیص خودروهای توقیف شده كه منع قضایی نداشته باشند، خبر داد.

وی تشریح كرد: كلیه خودروهایی كه منع قضایی نداشته باشند روزهای پنجشنبه ، جمعه، شنبه و یكشنبه با اخذ تعهد از مالكان آن ترخیص خواهند شد.

 فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: مالكان این خودروها می‌توانند با همراه داشتن مدارك و اسناد مالكیت خودروهای خود، به ستاد ترخیص خودرو در شهر تهران مراجعه كرده و در صورتی كه خودروی آنها منع قضایی نداشته باشند، ترخیص خواهد شد.

 ساجدی‌نیا، با آرزوی اینكه سال جدید سالی بدون تخلف در حوزه‌های انتظامی و راهنمایی و رانندگی باشد، گفت: امیدوارم در سال جدید با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، شاهد تخلف در حوزه‌های راهنمایی و رانندگی و حوزه‌های دیگر نباشیم.

 رییس پلیس پایتخت با اشاره به ایام پایانی سال به ویژه پنجشنبه پایانی سال 90 گفت: "جا دارد از شهروندان به خاطر رعایت توصیه‌های پلیس درمورد ورود و خروج به بهشت‌ زهرا (س) و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تشكر كنم چرا كه كمترین تراكم را در این روز داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان گفت: روز جمعه و هنگام سال تحویل نیز ماموران پلیس تهران بزرگ همچون پنجشنبه پایانی سال 90 آماده ارایه خدمات انتظامی و راهنمایی و رانندگی به شهروندان هستند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0201 sec