شناسه خبر: 1990 منتشر شده در مورخ: 1390/6/5 ساعت: 17:00 گروه: شهرسازی  
طلوعی خبر داد:

احداث تله کابین در مجموعه تفریحی کوهسار

   

منطقه 5/ شهردار منطقه 5 گفت: با هدف توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری خط تله کابین در مجموعه تفریحی کوهسار احداث شد .

به گزارش «پامنیوز» به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، سعید طلوعی شهردار منطقه 5 با اشاره به این که کوهسار یک فرصت ارزشمند و ریه تنفسی درغرب تهران است، گفت: درراستای سیاست های مدیریت شهری در احیای منابع طبیعی و حفظ محیط زیست، طرح جامع توسعه و احیای پارک جنگلی کوهسار در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه طرح توسعه کوهسار در چند فاز اجرا می شود، افزود: در طرح توسعه کوهسار کاربری های تفریحی، گردشی و زیست محیطی ایجاد می شود.

طلوعی ادامه داد: احداث خط تله کابین، باشگاه سوارکاری، رستوران، هتل، شهربازی، باشگاه سوارکاری، مجتمع خدمات اطلاع رسانی به توریست و ... بخشی از طرح های پیش بینی شده در این مجموعه است که با مشارکت سرمایه گذار خصوصی اجرا می شود.

به گفته شهردار منطقه 5 در فاز نخست مجموعه کوهسار طرح های احداث زمین بازی کودکان، نمازخانه، سرویس بهداشتی و همچنین شبکه عبوری و دسترسی به مجموعه اجرا شده است.

وی تصریح کرد: با هدف حفاظت و صیانت از اراضی دامنه جنوبی البرز طرح احداث و توسعه جنگلکاری کوهسار نیز با مشارکت سازمان پارکها در حال انجام است.

طلوعی با اشاره به استقبال شهروندان از مجموعه تفریحی کوهسار  اظهار داشت: کوهسار به لحاظ چشم انداز زیبای طبیعت روزانه پذیرای 10هزار شهروند است.

کلید واژه ها :
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0756 sec