شناسه خبر: 19814 منتشر شده در مورخ: 1399/9/29 ساعت: 15:04 گروه: مدیریت شهری  
برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری معرفی شدند
رویدادهای چالش نوآوری تهران هوشمند

برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری معرفی شدند

   
بنا به اعلام روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزیدگان جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری معرفی شدند.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در این رویداد که روز ۲۶ آذر ماه برگزار شد، پژوهشی درباره «رویدادهای چالش نوآوری تهران هوشمند» که به موضوع هکاتون پرداخته شده بود به عنوان اثر برتر حوزه نوآوری شهری معرفی و مورد تجلیل واقع شد.

همچنین در همین محور، پژوهشی دیگر با موضوع «طرح کاهش پسماند؛ کاپ» که در حوزه توسعه برنامه‌های هوشمندسازی و ساماندهی پسماند و بهینه سازی و مدیریت آن است نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

در این مراسم برگزیدگان ۱۰ محور جشنواره معرفی شدند. این محورها شامل مدیریت ایمنی و بحران شهری، حمل و نقل و ترافیک، سلامت شهری، کاربست پروژه‌های شهری، توسعه مدیریت روستایی، شهرسازی و معماری، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصاد شهری و نوآوری شهری و خدمات شهری، محیط زیست و انرژی بوده است.

هکاتون یا چالش نوآوری تهران هوشمند، رویدادی است که در آن برنامه‌نویسان و متخصصان توسعه نرم‌افزار از جمله طراحان گرافیک، طراحان واسط کاربری و مدیران پروژه گردهم می‌آیند و در توسعه پروژه‌های نرم‌افزاری و گاهی سخت‌افزاری با یکدیگر همکاری می‌کنند. هکاتون، نوعی چالش برنامه‌نویسی خلاقانه است که در آن شهرداری تهران با استفاده از داده‌هایی که به صورت API در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد با هدف رفع چالش‌های شهری، ایده‌های خلاقانه دریافت می‌کند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 1
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0381 sec