شناسه خبر: 19804 منتشر شده در مورخ: 1396/2/3 ساعت: 15:05 گروه: فرهنگستان  
تقدیر از فعالان حوزه رسانه منطقه 17
همزمان با روزملی خبرنگار صورت گرفت:

تقدیر از فعالان حوزه رسانه منطقه 17

   

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، مسئولین معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 17 همزمان با روز خبرنگار در دفتر روابط عمومی منطقه حضور یافتند و پس از نشستی صمیمانه با اهدای لوح و هدیه به تقدیر از همکاران خود در سنگر ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری منطقه 17 تهران پرداختند.

این نشست که با حضور مهندس خوشخو مشاور و مدیر حوزه شهردار، عقیل منصوری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه، ابراهیم ابویی مدیر روابط عمومی منطقه، مدیران حوزه اجتماعی و کارکنان روابط عمومی برگزار شد، تعاملی از جنس صمیمیت، هم افزائی و قدرشناسی را به نمایش گذاشت.
مشاور شهردار منطقه در این نشست ضمن ابراز خشنودی از این اقدام مثبت که منجر به تحکیم تعاملات بین بخشی و بین حوزه ای خواهد شد، گفت: رسالت حوزه روابط عمومی، رسات خبری است و همکاران ما در این حوزه با بضاعت موجود حداکثر ظرفیت را به کار بسته اند تا وظیفه آگاهی بخشی خود را به نحو احسنت ایفا نمایند.

وی همچنین با اشاره به فعالیت های حوزه های اجتماعی و روابط عمومی گفت: کار هر دو حوزه کاملاً همسو است به نحوی که فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تفارن کامل با بعد عمومی روابط عمومی دارد، آنجا که اطلاع رسانی جزء به جزء فعالیت ها به عموم مردم اهمیتی ویژه پیدا می کند.

خوشخو برگزاری رویداد و کار در حوزه تبلیغات و رسانه را دو حوزه ای دانست که در صدر رنکینگ سختی کار قرار دارند و باعث خوشحالی است که در این اتفاق نو و زیبا هر دو حوزه ای که در سختی کار نظیر و شبیه هم هستند در کنار هم قرار گرفته اند.

در بخش دیگری از این نشست منصوری به تقدیر از عملکرد حوزه روابط عمومی پرداخت و گفت: موجودیت روابط عمومی کار در نهان برای به نمایش گذاشتن و بولد کردن ارکان یک سازمان است و اینک روز خبرنگار را تنها به عنوان  بهانه و دست آویزی قراردادیم که نشان دهیم تمام کارهای خالصانه و صادقانه حوزه روابط عمومی را می بینیم و قدردان آن هستیم.

گفتنی است پس از گفتگویی صمیمانه در میان مسئولین معاونت اجتماعی و همکاران روابط عمومی که منجر به آشنایی با مسئولیت ها، دغدغه ها و فعالیت های هر دو حوزه شد، متن لوح سپاس قرائت و آئین تقدیر از همکاران حوزه خبر و ارتباطات شهرداری منطقه 17 برگزار شد.

 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0362 sec