شناسه خبر: 19801 منتشر شده در مورخ: 1395/5/23 ساعت: 15:02 گروه: فرهنگستان  
دارالشهدای تهران رنگ و بوی رضوی گرفت

دارالشهدای تهران رنگ و بوی رضوی گرفت

   
در آستانه میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(علیه السلام)و با آذین بندی سطح خیابانهای منطقه 17 و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی مذهبی، دارالشهدای تهران رنگ و بوی رضوی گرفت.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، معاون امور شهر و فضای سبز منطقه 17 با اعلام این خبر گفت: همزمان با دهه کرامت و میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) معابر منطقه 17 آذین بندی شدند.

 علیرضا جعفری با اشاره به استفاده از لامپهای اشکی و رنگی گفت: در آذین بندی و نورانی کردن سطح محدوده بیش از ده هزار لامپ و ریسه رنگی به کار رفته که تنها 7100متر آن در آذین بندی ساختمان اصلی شهرداری منطقه و ساختمانهای تابعه استفاده شده است.

وی راه اندازی تونل نوری در بوستان زمزم را از فعالیتهای قابل توجه اداره زیباسازی دانست و تصریح کرد: به منظور زیباسازی و آذین بندی بوستان زمزم در ایام پر فضیلت دهه کرامت و میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، تونل نوری با وسعت 10متر راه اندازی شده که در آن بیش از  دوهزارمتر RGB بکار رفته است.

به گفته جعفری میادین بهاران، زکات، گلچین، سپیده کاشانی، ابوذر و نهم دی از میادینی بودند که در آنها ریسه نوری و ریسه توپی نصب شد.

معاون امور شهر و فضای سبز منطقه 17 با اشاره به نصب 9هزار شاخه لامپ LED و ریسه های اشکی و بارانی در خیابانهای پرتردد منطقه نظیر خیابان ابوذر گفت: بیش از نه هزار متر شاخه نوری در خیابانهای ابوذر، خیابان برادران شهید حسنی، زمزم و شهید غلامرضایی نصب شده که توانسته جلوه زیبایی را به معابر سطح منطقه بدهد.

جعفری نصب ماکت حجمی در بوستان بهاران را یکی از ابتکارات اداره زیباسازی منطقه دانست و افزود: اداره زیباسازی منطقه علاوه بر نصب 120عدد پرچم پر افتخار کشورمان و پرچم الوان در سطح محلات، ماکت حجمی میلاد امام رضا(ع) را در بوستان بهاران نصب کرده که توانسته سهم بسزایی را در ارامش بصری شهروندان داشته باشد.

گفتنی ست همزمان با دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) معابر سطح منطقه 17 نورباران شده اند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0354 sec