شناسه خبر: 19794 منتشر شده در مورخ: 1395/5/6 ساعت: 15:00 گروه: فرهنگستان  
آمادگی دارالشهدای تهران برای استقبال از شهدای تیپ فاطمیون

آمادگی دارالشهدای تهران برای استقبال از شهدای تیپ فاطمیون

   
شهردار منطقه 17 از آمادگی کامل بخشهای مختلف شهرداری این منطقه برای استقبال و تشییع پیکر پاک سه شهید مدافع حرم تیپ فاطمیون خبر داد.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، مهدی عباسی با اعلام این خبر افزود: در شب شهادت رییس مذهب جعفری امام صادق(علیه السلام) شهروندان ولایی این منطقه میزبان این شهدای مدافع حرم خواهند بود.

 

شهردار منطقه 17 با اشاره به استقبال هیئات مذهبی از ایین تشییع شهید مدافع حرم گفت: شهروندان ولایی این منطقه در شامگاه جمعه هشتم مردادماه به استقبال پیکر این شهدا می روند و در روز شنبه همزمان با شهادت امام صادق(ع) پیکر این شهدای والامقام را تا مرقد مطهر شهدای گمنام ابوذر تشییع خواهند کرد.

عباسی با اعلام آمادگی بخشهای مختلف شهرداری برای آیین تشییع تصریح کرد: حوزه های مختلف مدیریت شهری برای پشتیبانی از این مراسم آمادگی دارند و استقبال شایسته ایی از این شهدای حرم که در سوریه و در دفاع از حرم آل الله به فیض شهادت نائل آمده اند،صورت خواهد گرفت.

شهردار منطقه17 برگزاری این مراسم را حاصل از همکاری های فرهنگی بین نهادهای مختلف مستقر در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: در اجرای این برنامه از تمامی نهادهای فرهنگی مذهبی سطح منطقه نظیر هیئات مذهبی و سپاه ناحیه حبیب ابن مظاهر دعوت شده و پشتیبانی خوب از اجرای این طرح حاصل همین همدلی و تعامل فرهنگی ست.

 وی مسیر برگزاری آیین تشییع را از مسجدمحمدی در میدان مقدم اعلام کرد و اظهارداشت: پیکر پاک سه تن از شهدای گرانقدر تیپ فاطمیون بر دستان مردم ولایی دارالشهدای تهران از مسجد محمدی به سمت مرقد شهدای گمنام بوستان ابوذر تشییع و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده خواهد شد.

گفتنی ست غرفه های فرهنگی در بوستان ابوذر و در جوار مرقد شهدای گمنام برگزار می شود و پذیرای شهروندان محترم خواهد بود.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0369 sec