شناسه خبر: 19788 منتشر شده در مورخ: 1395/4/26 ساعت: 12:25 گروه: فرهنگستان  
راه اندازی کتابخانه در مراکز کودکان کار و خیابان، مددسرا و مجتمع بهاران منطقه 17

راه اندازی کتابخانه در مراکز کودکان کار و خیابان، مددسرا و مجتمع بهاران منطقه 17

   
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 17 از راه اندازی کتابخانه در مرکز کودکان کار و خیابان، مددسرای منطقه و مجتمع مهارت آموزی بهاران خبر داد

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه17، عقیل منصوری با اشاره به اهمیت و ضرورت کتاب و کتابخوانی در تمامی اقشار و گروه های سنی جامعه گفت: کتاب، ابزار مناسبی برای پرورش تخیل است و افراد را با موقعیت های متفاوتی رو به رو می کند، این مساله باعث می شود ذهن درگیر شود، به دنبال راه حل بگردد و زمانی که با مشکلی مشابه آن رو به رو شد بتواند با پیش زمینه ذهنی ایجاد شده بر آن فائق آید.

وی در ادامه افزود: به دلیل  اهمیت و تاثیر کتاب خواندن بر تقویت حافظه، افزایش خلاقیت در کودکان مرکز پرتو، اهمیت کتابخوانی مددجویان مجتمع بهاران و تاثیر آن بر کاهش استرس و بهبود روابط بین فردی آنان، مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی این منطقه اقدام به تهیه 2500 جلد کتاب در موضوعات داستانی، رمان، مذهبی، آموزشی و... برای این مراکز نمود.

این مسئول در خاتمه تصریح کرد: تهیه و راه اندازی کتابخانه با تعامل و همکاری فیمابین مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی و خیرین منطقه محقق شده است.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0360 sec