شناسه خبر: 19772 منتشر شده در مورخ: 1394/5/17 ساعت: 14:50 گروه: فرهنگستان  
رفع مشکلات ملکی چندساله 26شهروند منطقه 17
با حضور معاون شهرسازی شهرداری تهران:

رفع مشکلات ملکی چندساله 26شهروند منطقه 17

   
طی هفته گذشته و با حضور مهندس پژمان پشمچی زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در منطقه 17، گره چندین ساله از 26 پرونده ملکی شهروندان دارالشهدای تهران باز شد.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17 ، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در نظر دارد که برای رفع مشکلات شهروندان و رسیدگی به پرونده های ملکی، با حضور در مناطق و شرکت در جلسات راهبری ، به صورت مستقیم با شهروندان در ارتباط بوده تا برخی مشکلات چندین ساله پرونده های ملکی حل شود. پشمچی زاده منطقه 17 را به عنوان اولین مقصد خود انتخاب کرد و طی هفته گذشته با حضور در این منطقه، گره از مشکل 26 پرونده قدیمی گشود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در این ملاقات 6ساعته با صاحبان پرونده های چندین ساله به صورت حضوری ملاقات کرد و پس از بررسی کارشناسی های صورت گرفته دستور تسریع در رفع مشکل این شهروندان را که عمدتا در ناحیه دو و یک این منطقه و از املاک نوساز شده در بافت فرسوده بودند، صادر کرد.

عدم تامین پارکینگ تعهدی پروانه ساختمانی عمده ترین مشکل طرح شده در این ملاقات حضوری بود که حل برخی از آنها از دستور کار منطقه خارج بوده و با دستور مساعدت مهندس پشمچی زاده رفع و گره چندین ساله اخذ پایان کار املاک نوساز شده گشوده شد.

دکتر زینالی معاون شهرسازی و معماری منطقه 17 این ملاقات حضوری را برای شهروندان بابرکت نامید و افزود: در این ملاقات 26 مشکل چندین ساله شهروندان که بعضاً به دادگاه و مراحل قضایی هم رسیده بود، حل شد. از جمله مشکل دو خانواده شهید و دو تن از فرهنگیان محترم که خواست منطقه هم همین بود که برای رفع این مشکل گام بردارد.

گفتنی است حضور مهندس پشمچی زاده و رفع مشکل از 26پرونده مذکور، می تواند بیش از دومیلیارد تومان از محل عوارض و جریمه خلاف برای منطقه 17  عایدی داشته باشد. 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0355 sec