شناسه خبر: 19770 منتشر شده در مورخ: 1394/4/6 ساعت: 14:47 گروه: فرهنگستان  
رسیدگی به مشکلات 120خانواده معظم شهید در دارالشهدای تهران
در سه ماهه نخست سال صورت گرفت:

رسیدگی به مشکلات 120خانواده معظم شهید در دارالشهدای تهران

   
بهروز محمدزاده شهردار منطقه 17، خانواده معظم شهدا ،جانبازان و ایثارگران را ولی نعمتان مدیریت شهری نامید و از حضور در منزل ایشان و رسیدگی به مشکلات بیش از 120 خانواده معزز شهید در طول سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، ساکنان این منطقه در طول سالهای جنگ تحمیلی و مبارزه با طاغوت بیش از چهارهزار شهید گلگون کفن به انقلاب تقدیم کرده اند و به همین دلیل این منطقه به عنوان «دارالشهدای تهران» مشهور است.

بهروز محمدزاده که خود نیز از جامعه جانبازان و ایثارگران است، گفت:«رسیدگی به خانواده معزز شهدا در اولویت های کاری ما در دارالشهدای تهران قرار دارد تا گوشه ایی از فداکاری و ایثار این خانواده ها در دفاع از میهن اسلامی جبران شود.»

شهردار منطقه 17 حضور در منزل خانواده شهدا را سبب برکت دانست و افزود:« مصمم هستیم با حضور در منزل خانواده شهدا و ایثارگران نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کنیم. و تا حد ممکن نیز در مسیر رفع مشکلات این خانواده ها گام برداریم. در سه ماهه نخست سال جاری نیز با حضور در منزل 120 خانواده شهید به مشکلات این خانواده ها رسیدگی کردیم.»

گفتنی است دیدار با خانواده معظم شهدا با حضور بهروز محمدزاده شهردار منطقه، علی رضایی قائم مقام منطقه، بهروز جباری رییس امور ایثارگران و ابراهیم ابویی رییس روابط عمومی منطقه به صورت هفتگی و در سطح نواحی نیز با حضور شهرداران نواحی سه گانه و مدیران تابعه برگزار می شود. 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0604 sec