شناسه خبر: 19765 منتشر شده در مورخ: 1394/3/16 ساعت: 15:48 گروه: فرهنگستان  
ابتکارعمل شهرداری منطقه 17 در افتتاح این مرکز ستودنی ست
دکتر گلزاری در جریان افتتاح مرکز فعالیتهای داوطلبانه جوانان:

ابتکارعمل شهرداری منطقه 17 در افتتاح این مرکز ستودنی ست

   
دکتر محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزرات ورزش و جوانان در جریان افتتاح نخستین مرکز فعالیت داوطلبانه جوانان شهر تهران در منطقه 17، نیاز امروز جوانان را محلی برای «اجتماع،فعالیتهای خلاقانه،مشورت و استفاده از علم اساتید» دانست و اقدام شهرداری منطقه را ستودنی نامید.

به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، همزمان با هفته جوان و با حضور جمعی از مدیران شهری و فرهنگی تهران، نخستین مرکز فعالیتهای داوطلبانه جوانان شهر تهران آغاز به کار کرد.

دکتر محمودگلزاری در جمع جوانان دارالشهدای تهران، با اشاره به لزوم توجه به فرصت جوانی گفت:« جوانی فرصتی ست که باید قدر آن را دانست. هر اقدامی ،چه خوب و چه بد، در دوران جوانی انجام شود در تمامی زندگی یک نفر تاثیرگذار است. و چه بسا تبعات آن به دیگران نیز برسد.»

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان «محلی برای فعالیتهای خلاقانه» را مهمترین نیاز جوان امروز دانست و افزود :«مهمترین نیازی که امروز نه تنها جوانان تهران، بلکه جوانان عصر حاضر به آن احتیاج دارند این است که محلی برای برنامه ریزی، فعالیتهای خلاقانه، استفاده از علم اساتید و محلی به عنوان پاتوق داشته باشند. و امروز به ابتکار شهرداری منطقه 17 این مرکز در اختیار جوانان این منطقه قرار گرفت.»

دکتر محمود گلزاری مجموعه مدیریت شهری را پیشتاز در توجه به جوانان نامید و تصریح کرد:«داوطلبانه بودن رکن اصلی فعالیتهای این مرکز است. تخصیص این امکانات در سطح منطقه و محلات برای جوانان بسیار اقدام پسندیده ای ست و شهرداری در این اقدام نیز مثل بیشتر فعالیتهایش، پیشرو بوده که جای تقدیر دارد.»

قابل ذکر است که در دومین روز از هفته جوان، در منطقه 17 شهر تهران خاستگاه چهارهزار شهید گلگون کفن و در جمع شهریاران جوان با همراهی جمعی از مدیران شهری نظیر دکتر محموجواد شوشتری مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران، دکتر محمود گلزاری معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ؛ مهندس بهروز محمدزاده شهردار منطقه 17، محمدتقی فروتن مدیر ارزشیابی و انتصابات مدیران شهرداری تهران، فرزاد هوشیار پارسیان مدیرعامل سازمان رفاه،خدمات و مشارکتهای اجتماعی؛ محمدابویی مدیرعامل خانه شهریاران جوان ، نخستین مرکز مستقل فعالیتهای داوطلبانه جوانان شهر تهران افتتاح شد و در اختیار جوانان قرار گرفت. 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 17
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0402 sec