شناسه خبر: 19763 منتشر شده در مورخ: 1394/3/2 ساعت: 14:44 گروه: فرهنگستان  
درخواست عضو شورای شهر برای تسریع در حل مشکلات خانواده شهید مدافع حرم
با حضور در منزل شهید علی یزدانی صورت گرفت :

درخواست عضو شورای شهر برای تسریع در حل مشکلات خانواده شهید مدافع حرم

   
سردار پرویز سروری عضو شورای شهر تهران، مهندس مهدی باقری مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران به همراه مهندس علی رضایی قائم مقام شهردار منطقه 17 در منزل شهید مدافع حرم علی یزدانی حضور یافتند.

به گزارش پام نیوز  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، در آستانه روز پاسدار و میلاد مسعود امام حسین(ع) عضو شورای شهر تهران با حضور در منزل شهید مدافع حرم آل الله(ع) از نزدیک با فرزند و همسر شهید دیدار کردند.

سردار پرویز سروری با تکریم خانواده شهید یزدانی گفت:«شهید به معنی واقعی چشم و چراغ ملت است. این شهدا برای دفاع از کشور و اسلام شهید شده اند. و انشاالله با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) محشور شوند.»

در ادامه همسر شهید به بیان خاطراتی از ایشان در دفاع از شیعیان عراق پرداخت و برخی مشکلات موجود را طرح کرد که توسط مسئولین دستور رسیدگی سریع صادر شد.

گفتنی ست در این دیدار دکتر نهراوانیان مشاور امور بانوان شهردار منطقه 17، دکتر ثلاثی معاون امور فرهنگی اداره کل ایثارگران شهرداری تهران، ابراهیم ابویی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه، بهروز جباری رییس امور ایثارگران منطقه و جمعی دیگر از مدیران شهری نیز حضور داشتند.

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0361 sec