شناسه خبر: 19755 منتشر شده در مورخ: 1394/1/26 ساعت: 17:18 گروه: فرهنگستان  

ورود شهرداری به حوزه مد و لباس

   
معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری تهران ازاضافه شدن ۱۰هزار صندلی به سینماهای شهر تهران، ورود شهرداری به حوزه مد و لباس و تکمیل نیمی از مساجد درحال ساخت درمجموعه ماموریت های سال ۹۴ این معاونت خبر داد.

به گزارش پام نیوز  حجت الاسلام میثم امرودی درباره برنامه ها و ماموریت های معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در سال ۹۴ به تکمیل پروژه های عمرانی حوزه فرهنگی که سال گذشته انجام شده، اشاره کرد و گفت: امسال باغ کتاب و پانورامای دفاع مقدس در تپه های عباس آباد افتتاح می شود و باغ موزه دفاع مقدس آخرین مراحل تکمیل را طی می کند.

 
حجت الاسلام امرودی به ایجاد فضاهای فرهنگی در بوستان ولایت و بوستان یاس در سال ۹۴ پرداخت و اظهار کرد: امسال پروژه های سرای محلات تکمیل می شود .
 
۱۷۴ مسجد در دست ساخت است
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به قول شهرداری مبنی بر آماده سازی۴۰۰ مسجد در تهران اعلام کرد:در حال حاضر ۱۷۴ مسجد در دست احداث داریم که ۵۰ درصد از آنها تا پایان امسال تکمیل و افتتاح شده و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
 
وی از سازماندهی، نهادینه کردن و رفع اشکالات در برنامه ها و عملیات های معاونت اجتماعی و فرهنگی خبر داد و افزود: یکی از اقداماتی که امسال به آن توجه می شود تعیین و تثبیت مدیران محلات از سوی شورایاری هاست که به تازگی انتخابات آن برگزار شده است و در سال آتی تلاش می شود در این راستا بیشترین استفاده و بهره برداری از امکانات شهرداری تهران در سطح محلات صورت گیرد.
 
فعالیت فرهنگی در ۱۳۰۰ بوستان بزرگ
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به وجود دو هزار و ۲۰۰ بوستان در سطح شهر تهران گفت: از این مجموع ۱۳۰۰ بوستان از قواره محلی خارج است که می توان در آنها فعالیت فرهنگی ارائه داد که برای انجام این برنامه جلسات متعددی داشته ایم تا این کار را به انجام رسانیم. این در حالی است که در فضاهای فروشگاه های شهروند و میادین میوه و تره بار  نیز در حال برنامه ریزی با رویکرد فرهنگی هستیم .
 
حجت الاسلام امرودی با اشاره به مصوبات خوبی که در حوزه مد و لباس که ورود شهرداری را به این حوزه سبب شده است، تصریح کرد : برنامه های خاصی در این بخش ارائه خواهیم داد.
 
تقویت ، تحکیم و راه اندازی سینماهای محلی در شهر تهران یکی دیگر از برنامه های معاونت اجتماعی و فرهنگی است که معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به آن پرداخت و افزود: امسال حدود ۱۰هزار صندلی به  سالن های سینمایی اضافه می شود.
منبع: مهر
کلید واژه ها :
ورود ، شهرداری ، لباس
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0341 sec