شناسه خبر: 19733 منتشر شده در مورخ: 1394/1/16 ساعت: 15:17 گروه: فرهنگستان  
مدیریت شهری چه مقدار به توسعه مترو اختصاص داد؟

مدیریت شهری چه مقدار به توسعه مترو اختصاص داد؟

   
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه در چند سال اخیر، کارهای بسیار خوبی در پایتخت انجام شده، گفت: حتی منتقدانی که دید مثبتی نسبت به مدیریت شهری و عملکرد آن ندارند نیز بار‌ها و بار‌ها به این نکته صحه گذاشته و تأکید کرده‌اند که در این چند سال، اقدامات بسیار خوبی در تهران اتفاق افتاده است.

به گزارش پام نیوز علیرضا دبیر افزود: البته باید جلوی رشد بی‌رویه تهران گرفته شود و به این منظور، چنانچه طرح جامع شهر تهران مورد پیگیری قرار گرفته و به آن عمل شود، اتفاق بسیار خوبی خواهد افتاد و در غیر این صورت، اتفاقاتی که در ۲۰ سال اخیر رخ داده، همچنان ادامه خواهد یافت و وضع بد‌تر هم خواهد شد. 

 
وی با اشاره به اینکه تمام ارگان‌ها، سازمان‌ها و نهاد‌ها باید کمک کنند تا برای آیندگان، تهران خوبی از خود به یادگار بگذاریم، اظهار کرد: قدیمی‌ها با وجود ایرادات و اشکالاتی موجود در زیرساخت‌های شهری، تهران خوبی را برای ما به یادگار گذاشته‌اند.  
 
دبیر با بیان اینکه در تهران، ۱۷ دستگاه، خود را صاحب موضوع ترافیک می‌دانند و این دستگاه‌ها باید یکپارچه شوند، تصریح کرد: به این منظور باید دولت و زیرمجموعه‌های تحت نظارت آن کنار بروند و تمام مجموعه‌ها در حوزه اجرا با مدیریت شهری هماهنگ باشند.
  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در پایان با تأکید بر اینکه برای مثال، دولت در بودجه مترو باید به مدیریت شهری کمک کند و این طور نباشد که شهرداری تهران ۲۱۰۰ میلیارد تومان به توسعه مترو اختصاص دهد و دولت ۲۰۰ میلیارد تومان، ‌خاطرنشان کرد: ترافیک را با برنامه‌ریزی صحیح، نقشه راه درست، زیرساخت مناسب و اقدامات کار‌شناسی شده می‌توان مدیریت کرد و در این می‌ان، فقط مترو است که می‌تواند ترافیک را ضربه فنی کند. 
 
بلدیه
کلید واژه ها :
مدیریت شهری ، اختصاص ، توسعه
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0273 sec