شناسه خبر: 19699 منتشر شده در مورخ: 1393/11/27 ساعت: 14:55 گروه: مدیریت شهری  
منطقه 17 از کار آفرینان حمایت می کند

منطقه 17 از کار آفرینان حمایت می کند

   
کارآفرینان محلی منطقه 17 با اعطای تسهیلاتی توسط شهرداری منطقه با همکاری صندوق مهر امام رضا(ع) حمایت می شوند.

به گزارش پام نیوز،معاونت فرهنگی و امور اجتماعی منطقه از ارائه تسهیلات مالی به منظور حمایت از کار آفرینان با همکاری صندوق مهر امام رضا (ع) خبر داد .

جواد سیفی بخشی با اعلام این خبر افزود : « یکی از مهمترین عوامل بیکاری در منطقه، رشد تعداد نفرات تحصیل کرده است که فاقد هرگونه مهارتی برای آغاز کار و پیشه ای هستند. برای رفع این معضل تلاش شده تا علاوه بر برگزاری دوره های مهارت آموزی، از کارآفرینان منطقه نیز حمایت شود.»

وی هدف از ارائه تسهیلات مادی و معنوی را  حکایت از مشاغل خرد و خانگی دانست و افزود:« مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی به منظور حمایت از کارآفرینان و مشاغل و برندهای معروف محلی، منطقه ای و ملی اقدام به ارائه تسهیلات با سود 4درصد با همکاری صندوق مهر امام رضا (ع) در سطح منطقه نموده است. هدف از این اقدام شناسایی، توانمند سازی، فراهم نمودن تسهیلات مالی و غیر مالی برای اشخاص حقیقی وحقوقی واجد شرایط به منظور راه اندازی کسب کار خرد و کوچک بازار محور و محیط های خانگی و در چارچوب پشتیبان ها ، خوشه ها ، شبکه ها و زنجیر های تولید و توزیع و خدمات مرتبط آنها می باشد.»

پیش از این نیز شهرداری منطقه 17 با برگزاری دوره های مختلف آموزشی با همکاری نهادهای ذیربط نظیر ،سازمان فنی حرفه ای استان تهران به گسترش مشاغل خرد و کارآفرینی محلی کمک کرده بود.

 

 

طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 17
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0706 sec