شناسه خبر: 19646 منتشر شده در مورخ: 1393/10/23 ساعت: 13:10 گروه: فرهنگستان  

انهدام باند حرفه ای سند نمره در شرق استان تهران

   
اعضای باند حرفه سند نمره که به اوراق کردن خودروهای تصادفی و تغییر پلاک آنها بر روی خودروهای مسروقه اقدام می کردند شناسایی و دستگیر شدند .

به گزارش پام نیوز سرهنگ " کمانکش " رئیس پلیس آگاهی ویژه شرق استان تهران در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در راستای کنترل مجرمان و سابقه داران حرفه ای استان ، فعالیت های فردی به هویت اکبر از متهمان سابقه دار در زمینه سرقت خودروهای سواری  تحت تعقیب ماموران  پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 
رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران گفت :اطلاعات به دست آمده حاکی از آن بود که متهم به همراه همدستانش ،خودروهای سرقتی را خریداری و با تغییر حرفه ای ارکان آن ،خودروها را به فروش می رساندند
 
رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران افزود : با تشکیل تیم ویژه ای از کارآگاهان زبده و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی در عملیاتی غافلگیرانه سه متهم در حال اوراق کردن خودرو دستگیر و به همراه خودروی سند نمره شده برای  بررسی بیشتر به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.
 
رئیس پلیس آگاهی ویژه شرق استان تهران در پایان  گفت : با انجام تحقیقات فنی مشخص شد ، متهمان با خرید خودروهای تصادفی به قیمت پایین ، اقدام به جابجا کردن ارکان خودروی تصادفی با ارکان خودروی سرقتی کرده و پس از تغییر حرفه ای ارکان آن با قیمت بالا به فروش می رساندند متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
 
 
منبع: مهر
 
کلید واژه ها :
انهدام ، تهران ، نمره
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1168 sec