شناسه خبر: 19574 منتشر شده در مورخ: 1393/10/15 ساعت: 10:33 گروه: فرهنگستان  
شهر تهران با کمبود مسجد روبه‌رو است/الزام ساخت مسجد در خیابان ولیعصر
پیرهادی گفت‌:

شهر تهران با کمبود مسجد روبه‌رو است/الزام ساخت مسجد در خیابان ولیعصر

   
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای تهران درباره کمبود مسجد در شهر تهران گفت: خیابان ولیعصر حد فاصل چهارراه ولیعصر تا میدان تجریش با کمبود مسجد روبه رو است به طوری که رهگذران این مسیر برای اقامه نماز دچار مشکل می‌شوند.

به گزارش پام نیوز محسن پیرهادی عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در گفت‌وگو باخبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران در خصوص الزام شهر تهران به ساخت مساجد بیشتر و اهمیت شهرسازی دینی اظهار کرداظهار داشت: با تدبیر شهرداری برای ساختد 400 مسجد محله‌ای شهر تهران شاهد کمبود مسجد در مسیر خیابان ولیعصر‌(عج) از چهارراه ولیعصر تا میدان تجریش هستیم به طوری که ساکنین این محلات و حتی رهگذران برای اقامه نماز دچار مشکل می‌شوند. 

 
این عضو شورا با اشاره به همکاری یکی از مدارس برای ساخت مسجد در خیابان ولیعصر بیان داشت: از آموزش و پرورش منطقه 3 و مدیر مدرسه رازی تقدیر می‌کنم که با وجود وظیفه خارج از حیطه، به ساخت مسجد در قسمتی از زمین مدرسه پرداخته است. 
 
وی در پایان ضمن یادآوری تهران به عنوان شهر دینی تاکید کرد: ساخت مساجد در شهرهای مسئله‌ای حاکمیتی است و صرفا به عهده شهرداری نیست بلکه باید از طرف دولت، مجلس، وزارت فرهنگ و ارشاد، ستاد اقامه نماز برای این حرکت اقدام شود.
 
کلید واژه ها :
شهر تهران ، مسجد ، خیابان ولیعصر
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1507 sec