شناسه خبر: 19454 منتشر شده در مورخ: 1393/7/12 ساعت: 11:56 گروه: فرهنگستان  
ورود شورا به نورپردازی معابر فرعی/ عدم نوپردازی موجب ناامنی است
معصومه آباد مطرح کرد:

ورود شورا به نورپردازی معابر فرعی/ عدم نوپردازی موجب ناامنی است

   
نورپردازی در زیر پلها و معابر کم رفت و آمد در سطح شهر موضوعی است که می تواند تا حد بسیار بالایی ایجاد امنیت کند.

به گزارش پام نیوز نورپردازی در زیر پلها و معابر کم رفت و آمد در سطح شهر موضوعی است که می تواند تا حد بسیار بالایی ایجاد امنیت کند. 

 
این در حالی است که هنوز برخی از معابر شهری فاقد نوپردازی کافی است و این سبب شده تا مثلا زیر پلها محلی برای تجمع معتادین و کارتن خوابها شود و حتی بیشتر اتفاقات و حوادث ناگوار در این مکان ها رخ می دهد. 
 
معصومه آباد در گفتگو با خبرنگار شهرخبر در خصوص وضعیت نورپردازی در زیر پلهای شهر تهران گفت: موضوع نورپردازی یک موضوع کاملا علمی در شهرسازی است که باید مورد توجه مدیران شهری واقع شود. 
 
وی در ادامه افزود: عدم نورپردازی سبب بروز حوادث و تهدیدات جدی است و حتی موجب  غیر ایمن کردن شهر به خصوص در معابر غیر اصلی و فرعی شهر هستند که  فضای غیر ایمن شهری را بوجود می آورند. 
 
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران تصریح کرد: بر اساس بررسی های انجام شده، حوادث در مکان هایی اتفاق می افتد که از نورپردازی لازم برخوردار نیست و یک فضای غیر ایمن را ایجاد می شود که امنیت لازم را ندارد. 
 
آباد خاطرنشان کرد: شهرداری مطالعه جامعی در حوزه فضاهای غیر ایمن شهری انجام داده که بر اساس آن نورپردازی لازم را انجام دهند. 
 
وی در پایان یادآور شد: شورای شهر در گذشته مصوبه نورپردازی را داشته است و نوپردازی بسیاری از  پلها و معابر را انجام داده ولی در برخی معابر فرعی و کوچه ها ورود پیدا نکرده  که در حال حاضر با توجه به حوادثی که پیش می آید بیشتر به این موضوع ورود پیدا خواهیم کرد. 
 
کلید واژه ها :
معصومه آباد ، نورپردازی ، شورا
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0357 sec