شناسه خبر: 19439 منتشر شده در مورخ: 1393/7/8 ساعت: 14:33 گروه: فرهنگستان  
ماجرای آب های آلوده از زبان مهدوی کیا

ماجرای آب های آلوده از زبان مهدوی کیا

   
پرسپولیس- سپاهان همیشه پرحادثه بوده اما به خاطر اتفاقات فوتبالی، نه مثلا آن داستان عجیب و غریب مسمومیت قرمزپوشان که هنوز هیچ‌کس برایش دلیلی نیافته؛ هیچ‌کس حتی مهدی مهدوی‌کیا که خودش هم در آن بازی دچار مشکل شده بود.

به گزارش پام نیوز پرسپولیس- سپاهان همیشه پرحادثه بوده اما به خاطر اتفاقات فوتبالی، نه مثلا آن داستان عجیب و غریب مسمومیت قرمزپوشان که هنوز هیچ‌کس برایش دلیلی نیافته؛ هیچ‌کس حتی مهدی مهدوی‌کیا که خودش هم در آن بازی دچار مشکل شده بود.

 
او همچنان به اتفاق‌های رخ داده در تقابل دو سال پیش پرسپولیس و سپاهان مشکوک است:
 
    هنوز برای من جای سوال دارد که چه اتفاقی افتاد. در نیمه دوم من و نوری و نقی‎زاده نمی‌توانستیم حتی راه برویم.
 
    این را که باشگاه آب‎ها را به اصفهان آورده یا سپاهانی‎ها آب بازی را تامین کرده بودند بهتر است سرپرست وقت باشگاه جواب بدهد. من هیچ وقت نفهمیدم چه مشکلی برای‌مان به وجود آمد، مقصرش پرسپولیس بود یا سپاهان اما واضح است که صددرصد در آن بازی یک اتفاق مشکوکی افتاد و البته هیچ‌وقت هم پیگیری نشد. ما از باشگاه خواستیم موضوع را پیگیری کند اما باشگاه آن زمان آنقدر مشکل داشت که ماجرای آب‎های آلوده در اتفاقاتش گم شد.
 
    آن موقع کسی پیگیر نشد و ما هم کاری از دستمان برنمی‎آمد. زمانی که به تهران برگشتیم، من دکتر رفتم و آزمایش خون دادم اما در خونم هیچ چیز مشکوکی دیده نشد. حتی دکترهای تیم به ما گفتند شاید اشتباه می‌کنید اما هر چیزی که مشخص بود، اتفاق عجیبی بود که رخ داد و با اینکه خودم هم درگیرش شدم، هنوز دلیلش را نمی‌دانم. فقط مطمئنم که یک اتفاقی افتاده بود.
 
 
منبع: فیفا دی
 
کلید واژه ها :
ماجرای ، آلوده ، مهدوی کیا
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0893 sec