شناسه خبر: 19244 منتشر شده در مورخ: 1393/6/13 ساعت: 13:04 گروه: فرهنگستان  
کاهش عجیب محبوبیت کی روش

کاهش عجیب محبوبیت کی روش

   
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از جام جهانی فوتبال تاکنون با کاهش 16 درصدی محبوبیت روبرو شده است.

به گزارش پام نیوز : بلافاصله بعد از پایان یافتن مسابقات ایران در جام‌جهانی برزیل، مساله تمدید قرارداد کارلوس کی روش به عنوان مهم‌ترین بحث فوتبال ایران در سطح جامعه مطرح شد. در شرایطی که به نظر می‌رسید وزارت ورزش چندان تمایلی به حفظ مربی پرتغالی ندارد، فضای کلی جامعه به شدت به سود کی روش بود.

 
در همان زمان کی‌روش وقتی به برنامه 2014 عادل فردوسی‌پور رفت، نظرسنجی برنامه زنده این بود، "بهترین مربی خارجی 20 ساله اخیر فوتبال ایران کدام مربی است."
 
آن شب دوستداران و علاقه‌مندان به فوتبال، با رای قاطع 89 درصدی، کی‌روش پرتغالی را به عنوان بهترین مربی خارجی سال‌های اخیر فوتبال ایران معرفی کردند و گزینه‌های دیگر یعنی برانکو 5 درصد، مرحوم ایویچ 4 درصد و بلاژویچ فقط 2 درصد از مردم رای گرفت.
 
اما تکرار حرف و حدیث ها درباره تمدید قرار کی روش، فردوسی‌پور را که علاقه عجیبی به این موضوع دارد، مجبور کرد تا دوباره دست به کار شود و در دوشنبه شبی که گذشت با دعوت از علی کفاشیان او را در منگنه قرار دهد تا هر طوری هست با کی روش تمدید کند.
 
فردوسی پور در این برنامه نیز یک نظرسنجی با موضوع کی‌روش گذاشت و از بینندگان برنامه‌اش خواست موافقت یا عدم موافقت خود را با تمدید قرارداد این مربی اعلام کنند. در پایان برنامه مشخص شد 73 درصد مخاطبان موافق تمدید قرارداد کی‌روش و 27 درصد نیز مخالف حفظ این مربی حرفه‌ای بودند.
 
اما نکته جالبی که در مقایسه این دو نظرسنجی نمود پیدا می‌کند این است که علیرغم تلاش یک سویه برنامه فردوسی پور برای متقاعد کردن مردم برای رای به تمدید قرارداد کی روش، این مربی، 16 درصد با کاهش محبوبیت مواجه شده است.
 
منبع: جام نیوز
    
کلید واژه ها :
کاهش ، محبوبیت ، کی روش
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1347 sec