شناسه خبر: 19120 منتشر شده در مورخ: 1393/6/2 ساعت: 13:06 گروه: فرهنگستان  
ماجرای اعتراف دروغ دختر 19 ساله به قتل هولناک خواستگارش

ماجرای اعتراف دروغ دختر 19 ساله به قتل هولناک خواستگارش

   
دروغ دختر جوان مبنی بر قتل خواستگارش در صحرا با انجام آزمایشات پزشکی قانونی بر ملاء شد.

به گزارش پام نیوز چند روز قبل دختری به مأموران پلیس در شهرستان مبارکه اصفهان مراجعه کرد و گفت دچار عذاب وجدان شده و می‌خواهد به قتل پسری جوان اقرار کند. 

 
دختر 19 ساله توضیح داد: یک سال قبل با نیما که اهل اصفهان بود، آشنا شدم. مدتی که گذشت نیما به من ابراز علاقه کرد و قرار شد همراه خانواده‌اش به خواستگاری‌ام بیاید. مدتی که گذشت رفتارهای نیما تغییر کرد و من تصمیم گرفتم درباره موضوع بیشتر فکر کنم، به خاطر همین کمتر به تماس‌های نیما جواب می‌دادم و سرانجام، تصمیم گرفتم رابطه‌ام را قطع کنم. بعد از این که نیما را از تصمیم خودم با خبر کردم، مخالفت کرد اما وقتی اصرار من را دید، شروع به تهدید کرد. 
 
وی ادامه داد: نیما گفت اگر به رابطه‌مان ادامه ندهم، عکس‌های خصوصی مرا در فضای مجازی منتشر می‌کند. بعد از اینکه با تهدید‌های او مواجه شدم تصمیم به انتقام گرفتم، به خاطر همین یکی از روزهای خردادماه در محل خلوتی اطراف شهر با او قرار گذاشتم تا درباره ادامه رابطه‌مان حرف بزنیم. وقتی نیما در محل حاضر شد، در فرصت مناسب با چاقویی که از قبل تهیه کرده بودم چند ضربه به او زدم که فوت شد. بعد هم گالن بنزین را از ماشین برداشتم و روی جسدش ریختم. کبریت را کشیدم و از محل دور شدم. 
 
پس از مراجعه پلیس به محلی که دختر نشانی آن را داده بود، صحنه آتش خاموش شده و بقایای استخوان مشاهده و استخوان‌ها برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی ارسال و دختر 19 ساله موقتا روانه زندان شد.
 
سرهنگ خسروی رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در تماسی تلفنی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران، گفت: با اعلام جواب نظر پزشکی قانونی ماموران دریافتند که تمامی صحبت های دختر جوان مبنی بر قتل پسری به نام نیما دروغ بوده، چراکه استخوان ها متعلق به حیوانات بوده است.
 
وی ادامه داد: به همین منظور دختر جوان مجدد مورد بازجویی قرار گرفت و به دروغ خود اعتراف کرد.
 
کلید واژه ها :
ماجرای ، هولناک ، خواستگارش
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1129 sec