شناسه خبر: 18523 منتشر شده در مورخ: 1393/3/21 ساعت: 11:21 گروه: فرهنگستان  

رفع توقیف «تانگوی تخم‌مرغ داغ»

   
مشکل نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان حل شد و این نمایش از شامگاه 20 خردادماه دوباره به صحنه می‌رود.

به گزارش پام نیوز عباس غفاری مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی با اعلام این خبر گفت: پس از چند روز گفت‌وگو و تعامل میان اداره کل هنرهای نمایشی، قوه قضاییه و گروه اجرایی نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ»، مشکلاتی که برای اجرای این اثر بوجود آمده بود حل شد و اجرای این نمایش از امشب 20 خردادماه از سر گرفته می‌شود. 


او اضافه کرد: در این چند روز مدیر اداره کل هنرهای نمایشی به همراه نماینده معاون هنری، آقای مرزبان کارگردان نمایش، آقای نصیریان بازیگر پیشکسوت نمایش و گروهی از بازیگران با نماینده قوه قضاییه صحبت کردند و با این گفت‌وگو‌ها مشکلات حل شد و تعاملی ایجاد شد تا گروه بتوانند به اجرای خود ادامه بدهند. 

نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» نوشته اکبر رادی و کار هادی مرزبان روز 16 خردادماه پس از 33 اجرا، توسط بخشی از قوه قضاییه توقیف شد. در چند روز گذشته عوامل گروه با همراهی نمایندگانی از مرکز هنرهای نمایشی و معاونت هنری برای حل مشکل ایجاد شده در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شدند و توضیحاتی را ارائه کردند. 

این نمایش با بازی علی نصیریان، فردوس کاویانی، امین زندگانی، فرزانه کابلی، پریسا مقتدی، لیلا برخورداری، مهدی عبادتی و... در تالار وحدت به صحنه می‌رود. 

کلید واژه ها :
رفع توقیف ، تخم‌مرغ ، داغ
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0220 sec