شناسه خبر: 18510 منتشر شده در مورخ: 1393/3/20 ساعت: 13:19 گروه: فرهنگستان  
کی‌روش به اشتباهش اعتراف کرد + تصاویر

کی‌روش به اشتباهش اعتراف کرد + تصاویر

   
سرمربی ۶۱ ساله تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد انتخاب ورزشگاه آداکس به عنوان محل تمرین تیمش اشتباه بوده است.

به گزارش پام نیوز  براساس گزارش سایت برزیلی «globoesporte» تمرین روز گذشته (دوشنبه) تیم ملی ایران در ورزشگاه آداکس که در جنوب سائوپائو واقع شده است، پیگیری شد و البته تماشاگران ویژه‌ای هم داشت.گروهی متشکل از 50 کودک که از مدرسه‌‌ای از شهر گوارالوس، محل کمپ تمرینی تیم ملی ایران در برزیل آمده بودند نظاره‌گر تمرین شاگردان کی‌روش بودند و زمانی‌که می‌خواستند به بازیکنان تیم ملی نزدیک شوند با ممانعت نیروهای امنیتی حاضر در ورزشگاه مواجه شدند.

 

در نهایت با پادرمیانی کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی این تماشاگران که مسیر پنج ساعته‌ای را تا رسیدن به ورزشگاه آداکس پیوده بودند به داخل زمین آمدند تا با بازیکنان ایران عکس یادگاری بگیرند.

 

ملی‌پوشان فوتبال ایران پس از اتمام تمرینات خود با اسکورت نیروی امنیتی به سمت هتل محل اقامت‌شان حرکت کردند که ترافیکی موجود در مسیر باعث نارضایتی بازیکنان، مربیان و کادر همراه تیم ملی ایران شد.

 

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان گفت: انتخاب ورزشگاه آداکس به عنوان محل برگزاری تمرین تیم ملی اشتباه بود. در مورد تماشاگران ویژه این تمرین هم باید بگویم ناعادلانه بود اجازه ندهیم کودکانی را که برای رسیدن به اینجا سفری پنج ساعته داشته‌اند از نزیک بازیکنان ایران را بینند. تنها باید از آنها به خاطر حمایت‌ و زحمتی که برای رسیدن به ورزشگاه آداکس کشیده بودند، تشکر کنیم.

 

عده دیگری هم که با تهیه بلیت خود را به محل تمرین تیم ملی رسانده بودند گروهی از فعالان یک پروژه اجتماعی از شهر گوارالوس بودند که پس از تمرینات تیم ملی با بازیکنان این تیم عکس یادگاری و امضا گرفتند.

 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها :
کی‌روش ، اشتباهش ، تصاویر
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/1146 sec