شناسه خبر: 18355 منتشر شده در مورخ: 1393/3/10 ساعت: 12:13 گروه: فرهنگستان  
آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

   
پخش کنندگان فیلم های روی پرده آخرین آمار فروش را اعلام کردند و فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در دو روز اول اکران خود، ۳۵ میلیون تومان فروخته است.

به گزارش پام نیوز  مهدی صباغ‌زاده از موسسه پخش «نیمروز فیلم» با اعلام اینکه «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساخته روح الله حجازی بعد از گذشت 2 روز از اکران، 35 میلیون تومان فروخته است ادامه داد: این فیلم در روز اول اکران خود تنها در سینمای آزادی ، 10 میلیون تومان فروش داشته است و با توجه به اینکه تنها دو روز از اکران آن می‌گذرد، روز گذشته نیز 25 میلیون تومان فروش داشت.


به گفته پخش کننده این فیلم، « زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در حال حاضر در 20 سینمای تهران که در روزهای آینده به 24 سینما هم می‌رسد و همچنین در 20 سینمای شهرستان به نمایش درآمده است.

«پنج ستاره» فیلم مهشید افشار‌زاده که اکرانش به سرگروهی سینما آفریقا ادامه دارد ، بعد از گذشت 22 روز از اکرانش تا شب گذشته (پنج شنبه) 301 میلیون تومان در سینماهای تهران فروش داشته است. این فیلم در بخش نگاه نو سی دومین جشنواره فیلم فجر حاضر بود و نخستین ساخته مهشید افشار‌زاده در مقام کارگردان است.

حبیب اسماعیلی با اعلام خبر فروش 5 میلیارد و 900 میلیونی فیلم «طبقه حساس»  گفت : تا شب گذشته این فیلم در تهران سه میلیارد و 250 میلیون تومان و در شهرستان‌ها دو میلیارد و 650 میلیون تومان در 50 سینما فروش داشته است.

همچنین فیلم «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی با اعلام حبیب اساعیلی پخش‌کننده آن560 میلیون تومان فروش داشته است که سهم فروش در 15 سینما‌ی تهران، 420 میلیون تومان و در 25 سینمای شهرستان‌140 میلیون تومان بوده است.

«اشباح» آخرین ساخته داریوش مهرجویی فیلم دیگری است که این روز‌ها در سینماهای تهران در حال اکران است اما دفتر پخش کننده این فیلم برای اعلام آمار فروش پاسخگو نیست. 

تسنیم

کلید واژه ها :
آخرین ، پرده ، فیلم‌های
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0735 sec