شناسه خبر: 18313 منتشر شده در مورخ: 1393/3/8 ساعت: 10:09 گروه: فرهنگستان  
هیچ‌کس با نوری برای تمدید قرارداد صحبت نمی‌کند
در دومین روز متوالی حضور در باشگاه؛

هیچ‌کس با نوری برای تمدید قرارداد صحبت نمی‌کند

   
محمد نوری برای دومین روز متوالی در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد، اما کسی با او درباره تمدید قرارداد و فصل‌آینده‌ سخن نگفت.

به گزارش پام نیوز  کاپیتان پرسپولیس که پیش از این درباره ادامه حضور او در پرسپولیس برای فصل‌آینده حرف و حدیث بسیاری وجود داشت، برای دومین روز متوالی در ارتباط با مطالبات سال گذشته و برای رفع اختلاف نظر برسر مبالغی که باید دریافت کند در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و با علی‌رضا رحیمی هم نشست داشت. حضور او در حالی روی داد که محمد پنجعلی سرپرست سرخپوشان هم، همزمان در باشگاه حاضر بود، اما با محمد نوری درباره فصل آینده و تمدید قرارداد هیچ صحبتی نشد. 


گفتنی است، علی‌رضا رحیمی طبق برنامه و فهرست ارائه شده از سوی علی دایی مذاکرات خود را با بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس آغاز کرده است. 

در مورد محمد نوری یک منبع غیررسمی که با مدیر عامل و سرمربی پرسپولیس ارتباط نزدیکی دارد اعلام کرد: وساطت بعضی از افراد نزدیک به دایی برای تغییر نظر وی، هنوز نتیجه بخش نبوده است. 

قاسم دهنوی این روزها پیگیر مطالبات خود از باشگاه است، اما در عین حال شنیده می‌شود که اگر قرار بر ادامه حضور او باشد باید بخشی از مطالبات را ببخشد. 

 قاسم دهنوی این روزهای حضور منظم و ثابتی در باشگاه دارد. او گاهی همراه وکیل خود و گاه هم مدیر برنامه‌هایش در باشگاه حاضر می‌شود. وکیل دهنوی که اتفاقا ارتباط خوبی با علی‌رضا رحیمی دارد در باشگاه حاضر شده بود. گفته می‌شود با پیگیری‌های روز یک‌شنبه اختلاف نظر مالی کاهش چشمگیر داشته است. 

البته دهنوی در استعلامی که از سازمان لیگ گرفته است، قراردادی 1/2 میلیارد تومانی دارد، البته 350 میلیون تومانی از رقم قرارداد او مشروط است. نماینده حقوقی دهنوی که پیگیر کارهای او بود، می‌گوید، 350 میلیون تومان از دستمزد دهنوی منوط به رضایت مدیر عامل است که احتمالأ منظور همان محمد رویانیان است. 

در مورد دهنوی گفته می‌شود که وی اگر بخواهد فصل آینده در پرسپولیس بماند، شاید مجبور به تخفیف دادن شود چه برای دستمزد این فصل و چه برای قرارداد فصل‌آینده! 

در مورد دهنوی شبهاتی درباره ادامه فعالیت برای فصل آینده وجود دارد. به طوری که منابع غیر رسمی از باشگاه خبر می‌دهند که نام وی در فهرست اولیه علی دایی قرار نداشته است.

کلید واژه ها :
هیچ‌کس ، تمدید ، صحبت
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0209 sec