شناسه خبر: 18058 منتشر شده در مورخ: 1393/2/27 ساعت: 19:39 گروه: فرهنگستان  
حرمت مسیر خطوط BRT حفظ نمی‌شود/ تجهیز خطوط BRT به دوربین‌‌های هوشمند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت

حرمت مسیر خطوط BRT حفظ نمی‌شود/ تجهیز خطوط BRT به دوربین‌‌های هوشمند

   
سرهنگ سید‌تیمور حسینی از تجهیز خطوط BRT به دوربین‌های هوشمند در امسال خبر داد.

به گزارش پام نیوز سرهنگ سیدتیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ  گفت: در خطوط BRT مشکلات زیادی وجود دارد و گاهی اوقات وسایل نقلیه از جمله خودروهای سواری موتور سیکلت‌ها و ... به این خطوط تجاوز می‌کنند و در حال حاضر هم نیروهای پلیس در محدوده‌های این خطوط برای جلوگیری از ورود خودروهای شخصی به این خطوط مستقر هستند اما این امر به صورت مطلوب هم انجام و کنترل نمی‌شود.


این مقام مسئول پلیس در ادامه به مشکلات این خطوط نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در مسیرهای BRT بریدگی‌های متعدد وجود دارد و این مشکل باعث شده که خودروها وارد مسیر ویژه اتوبوس‌های BRT شوند و حرمت خطوط ‌BRT حفظ نمی‌شود.

 سرهنگ حسینی افزود: با مجموعه حمل و نقل و ترافیک صحبت‌هایی شده و قرار شده با تجهیز این خطوط به دوربین‌های هوشمند به صورت سیستمی ورود و خروج وسائل نقلیه به خطوط BRT کنترل شود و این مهم در سال 93 اتفاق می‌افتد رئیس پلیس راهورتهران بزرگ در خاتمه اذعان کرد از خطوط ویژه BRT استفاده مقطعی نباید صورت گیرد و هیچ استثنائی برای تردد دراین خطوط نباید باشد در ضمن ماموران پلیس رانندگانی را که به این خطوط ورود پیدا کنند 500 هزار جریمه خواهند کرد.

کلید واژه ها :
حرمت ، خطوط BRT ، هوشمند
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0356 sec