شناسه خبر: 18046 منتشر شده در مورخ: 1393/2/27 ساعت: 19:06 گروه: فرهنگستان  
شورا تا تعطیلی شهربازی ارم پیگیری خود را ادامه می‌دهد/ پرونده در دستگاه قضایی در حال بررسی است
طلایی در گفت

شورا تا تعطیلی شهربازی ارم پیگیری خود را ادامه می‌دهد/ پرونده در دستگاه قضایی در حال بررسی است

   
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجموعه شهربازی ارم عمر خود را کرده و فرسوده است و با توجه به حوادث پیش آمده شورا درخواست تعطیلی آن را دارد و در حال حاضر نیز پرونده در دستگاه قضایی در حال بررسی است.

به گزارش پام نیوز مرتضی طلایی  نائب رئیس  شورای اسلامی شهر تهران با بیان این مطلب گفت: بلافاصله پس از وقوع حادثه ناگوار مجروحیت 3 زن در شهربازی ارم پیگیری آن در شورا آغاز شد. 


نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با ارائه گزارش‌ها و پیگیری‌های شورای شهر درخواست نهایی اعضای شورا تعطیلی این مجموعه بود چراکه مجموعه شهربازی ارم عمر خود را کرده و فرسوده است. 

وی افزود: این درخواست از طریق مکاتبات شورا با دستگاه قضا نیز مطرح شد و هم‌اکنون نیز پرونده آن در دستگاه قضایی در حال بررسی است. 

طلایی خاطرنشان کرد: شورا همچنان پیگیری توقف فعالیت این مجموعه را تا تعطیلی به دلیل عدم ایمنی و استاندارد لازم و نیز فرسودگی تجهیزات آن ادامه خواهد داشت و بنده نیز شخصا فردا مجدد در جلسه شورا این موضوع را مطرح می‌کنم اگر چه پیگیری نهایی این موضوع به دستگاه‌های قضایی مربوط می‌شود اما شورا نیز تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد. 


 
کلید واژه ها :
شورا ، شهربازی ، قضایی
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0256 sec