شناسه خبر: 17789 منتشر شده در مورخ: 1393/2/16 ساعت: 11:22 گروه: فرهنگستان  
درگیری لفظی در مجلس بر سر رای به ظریف

درگیری لفظی در مجلس بر سر رای به ظریف

   
ابراهیم آقامحمدی عضو جبهه پایداری با کاظم جلالی رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی برای دقایقی مشاجره لفظی داشتند.

به گزارش پام نیوز زمانی که محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست علنی مجلس، در حال نطق و پاسخ به سوالات نمایندگان از جمله جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد بود، ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم آباد با کاظم جلالی نماینده شاهرود مشاجره لفظی پیدا کرد که باعث تجمع برخی نمایندگان عضو جبهه پایداری و اعضای فراکسیون رهروان ولایت شد.

حسین گروسی نماینده شهریار در مجلس گفت که این مشاجره لفظی به دلیل اعتراض آقامحمدی به رفتار کاظم جلالی که خواهان رای ندادن نمایندگان به سوال از وزیر خارجه شده بود، ایجاد شد.

گروسی گفت: اکثریت نمایندگان از سخنان وزیر امور خارجه قانع شدند و به احتمال زیاد سوال از وزیر رای نخواهد آورد.

همچنین در جلسه علنی مجلس، نمایندگان عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس و جبهه پایداری با محوریت علیرضا زاکانی، محمود نبویان، مهرداد بذرپاش، بیژن نوباوه، حسین نجابت، روح الله حسینیان و غلامعلی حداد عادل تجمع کرده بودند که این امر باعث شد علی لاریجانی رئیس مجلس سخنان وزیر خارجه را قطع کند و از نمایندگان بخواهد در صندلی های خود مستقر شوند.

پس از اینکه نمایندگان به صندلی های خود مراجعه کردند کاظم جلالی رئیس فراکسیون رهروان ولایت به سراغ حداد عادل رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس رفت و با وی دقایقی به صحبت پرداخت.

مهعر

 

 

کلید واژه ها :
درگیری ، ظریف ، مجلس
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان :
شهر :
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0287 sec