شناسه خبر: 17758 منتشر شده در مورخ: 1393/2/16 ساعت: 10:32 گروه: فرهنگستان  
ساماندهی وانت‌بارها تا دو ماه آینده
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبرداد

ساماندهی وانت‌بارها تا دو ماه آینده

   
سیدجعفر تشکری‌هاشمی از ساماندهی وانت‌بارها تا دو ماه آینده در تهران خبر داد.

به گزارش پام نیوز سید جعفر تشکری‌هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهرانبا اشاره به تهیه مجموعه‌ای از لوایح و دستورالعمل‌ها مبنی بر توزیع جابه‌جایی بار در شهر، اجرای آن را وابسته به تصویب شورای اسلامی شهر تهران پس از تأیید شورای داخلی معاونت حمل و نقل و ترافیک دانست و اظهار داشت: این طرح در راستای مصوبه مجلس و آیین نامه دولت جهت ساماندهی بار اجرا خواهد شد. 


وی تصریح کرد: ساماندهی را به گونه‌ای انجام خواهیم داد که تمامی اتحادیه‌ها و صنوف همکاری و مشارکت حداکثری داشته و از طریق این مجموعه‌ها کار تداوم یابد. 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با یادآوری اینکه شرط اجرای این طرح تصویب شورای داخلی و تأیید نهایی شورای شهر است، افزود: حداکثر تا دو ماه آینده این دستورالعمل به تصویب خواهد رسید. 

تشکری‌هاشمی، با اشاره به فعالیت متفرقه و انفرادی برخی از وانت‌بارها در سطح شهر ساماندهی آنان در قالب اتحادیه را یکی از بندهای این دستورالعمل عنوان کرد و افزود: ایجاد یا استفاده از شرکت‌های فعال در زمینه حمل بار از موارد پیش‌بینی شده جهت ساماندهی وانت‌بارها است. 

وی در پایان نحوه‌ی جابه‌جایی باراندازها و ضوابط جابه‌جایی بار در داخل شهر را از دیگر موارد طرح در این دستورالعمل‌ عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به تأثیر وانت‌بارها در ترافیک، ایجاد مکانیزمی صحیح جهت جابه‌جایی و ساماندهی بار در شهر، ضمن اثر مثبت بر جریان ترافیک مشکلات موجود در این زمینه را نیز به حداقل خواهد رساند. 


 
کلید واژه ها :
ساماندهی ، وانت‌بارها ، آینده
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه :
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0379 sec