شناسه خبر: 17757 منتشر شده در مورخ: 1393/2/16 ساعت: 10:32 گروه: فرهنگستان  
برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در منطقه 21

برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی در منطقه 21

   
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 خبرداد : همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی در دستور کار این معاونت در منطقه 21 قرار دارد .

به گزارش پام نیوز کاظم کمالی نسب بیان داشت : همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی معاونت اجتماعی و فرهنگی این منطقه اقدام به برگزاری جشن کتاب و نواختن زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس منتخب سطح منطقه با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین و مدیران منطقه کرد.


وی ادامه داد  : بازدید شهرداران نواحی و مدیران و دیگر مسئولین از کتابخانه های منتخب ، برنامه های یاد یار ، کافه کتاب ، ارائه لوح فشرده کتاب رسانه فرهنگ و تجلیل از فعالان عرصه کتاب در سطح محلات نیز از دیگر برنامه های این معاونت در این ایام است .
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه تاکید کرد  : همچنین در این ایام کتابداران نمونه ، کتابخوانان برتر ، اعضای فعال سطح محلات و فعالان عرصه کتاب به نمایشگاه کتاب در قالب تور گردشگری اعزام خواهند شد.

کمالی نسب در خاتمه خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه بزرگ پیامکی و برگزاری کارگاههای   تخصصی کتاب و نمایشگاه کتاب در سطح محلات با مشارکت مدیریت محله و مدارس سطح منطقه در طول هفته کتاب از دیگر برنامه های در دست اجرا برای شهروندان در هفته کتاب است.

این مقام مسئول در پایان هدف از برگزاری این ویژه برنامه ها را در سطح منطقه ، تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه توسعه و ترویج کتاب و اهمیت کتابخوانی ، دستیابی به جایگاه واقعی کتاب و کتابخوانی در فرهنگ عامه و برجسته سازی جلوه های نهضت کتابخوانی در فرهنگ عمومی شهروندان دانست.

 

باشگاه خبرنگاران

کلید واژه ها :
برگزاری ، فرهنگی ، کتاب خوانی ، منطقه 21
طبقه بندی محلی خبر :
کشور : ایران
استان : تهران
شهر : تهران
منطقه : منطقه 21
محله :
نظرات :
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر شما
یادداشت و گفتگو
آخرین اخبار
Page Generated in 0/0408 sec